Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 ÖNDER BALCI 1000 2
2 HASAN BERKE OKTAY 600 3
3 KUTSAL KORKMAZ 600 5
4 MOAZ ASSAF 540 12
5 MERT YUSUF ARPAK 360 14
6 GÖKHAN KIRÇIL 360 15
7 TURGUT KORKUT 225 13
8 ÇAĞLAR EFE ARDIÇ 180 8
9 (AÜ) RIDVAN ULUK 180
10 MERT KARYAĞDI 180
11 ANDREY VOLODİN 180 16
12 ATACAN ÖZTÜRK 135
13 HÜSEYİN SAGİOF 90
14 SAMET İSMAİL MERMER 90 9
15 HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 90
16 EŞREF CAN ÇATAL 90
17 ALPER OKAY MERYUMOĞLU 90 7
18 (AÜ) EROL KARAHAN 45
19 HALİS TUNAY ASLAN 45 10
20 EMRE ÇAĞRI YILMAZ 45
21 TAN EREN AYKAÇ 0 11
22 BAYRAM OZAN ÇETİN 0 6
23 ERAY ERASLAN 0
24 ŞAFAK SIRCAN 0
25 METEHAN ÇAĞLAYAN 0
26 UMUT ERKURT 0
27 KAAN ARTUN GÜRCAN 0 4
28 HAKAN KURT 0
29 SEYFİ KESKİNER 0
30 HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ 0
31 UMUT AKKOYUN 0 1
32 KADER DÖNMEZ 0
33 (AÜ) CUMHUR GÜNAY 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

15.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR REYHAN KAYA - NESRİN AYAN ÖZBEN 6-2 6-4
19:30 +30 - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - FERHAT AKDOĞAN 6-4 6-4
21:00 +30 - TEK ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - ENDER ERDOĞAN 7-6(4) 6-1
22:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT ERKURT - (AÜ) RIDVAN ULUK 6-1 6-0
ATİK - KORT2
18:00 +30 - TEK ERKEKLER (AÜ) EROL KARAHAN - ÇETİN DURDU 7-5 6-2
19:30 +40 - TEK KADINLAR MELTEM ONARAN - ASUMAN KAPLAN ALGIN 6-3 6-4
21:00 +30 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - SERDAR FARUK BATTAL 6-2 6-3
22:30 +30 - TEK ERKEKLER NURİ KIRICI - BEKİR SAMİ NALBANTÇI 6-1 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER FİKRET SARAÇ - TUNCAY YAĞIZ 6-2 6-2
19:30 +18 - TEK KADINLAR EMEL YILMAZ - TESLİME ÖZMEN 6-3 6-3
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ŞAHİN BİÇEN - ALKIM DORYAN 6-3 6-2
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - ENGİN ÇEKEN 6-1 6-2
00:00 +40 - TEK ERKEKLER SERDAR FARUK BATTAL - ÇETİN DURDU WO
ATİK - KORT4
18:00 +18 - TEK KADINLAR SERRA USLU - JANE RAEVA 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - (T) FATMA TOPAL 7-5 6-0
21:00 +18 - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - YİĞİT CEYLAN 6-3 6-4
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - HÜSEYİN OKUDAN 3-6 6-0 10-6
00:00 +40 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - EFTAL GÖNÜLTAŞ WO
ATİK - KORT5
18:00 +18 - TEK KADINLAR ÜLKÜ KÖSE - SEMRA GÜLAY 6-2 6-1
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR GİZEM SIR - DİLARA ŞAHİN 6-0 6-1
21:00 +18 - TEK ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - ENGİN EMSEN 6-2 6-2
22:30 +18 - TEK ERKEKLER (T) NURİ KULCUR - İBRAHİM FİDANCAL 6-4 6-2
00:00 +18 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - MELİZ KAHRAMANOĞLU WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - BEGÜM DEMİR WO
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER CEM VİCİR - KORAY YALÇIN 6-1 6-1
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR GÖNÜL GÜÇLÜ - NEBAHAT CAN 6-1 6-0
22:30 +18 - TEK ERKEKLER ÖZGÜR KAHRAMAN - FATİH SARAÇ 6-4 6-1
23:00 +30 - TEK ERKEKLER EKREM MERT ÖZDEMİR - SERKAN YILDIRIM WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER (AÜ) CUMHUR GÜNAY - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
19:30 Master - TEK ERKEKLER SAMET İSMAİL MERMER - EMRE ÇAĞRI YILMAZ 6-3 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER ŞAFAK SIRCAN - KADER DÖNMEZ 6-1 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER EŞREF CAN ÇATAL - MERT YUSUF ARPAK 6-0 6-0
00:00 Master - TEK ERKEKLER METEHAN ÇAĞLAYAN - MERT YUSUF ARPAK 6-0 6-0

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 64 Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 UMUT AKKOYUN
UMUT AKKOYUN
2 BYE
UMUT AKKOYUN
3 HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ 6-1 6-0
HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ
4 BYE
UMUT AKKOYUN
5 HAKAN KURT 6-2 6-1
HAKAN KURT
6 BYE
ANDREY VOLODİN
7 BYE WO
ANDREY VOLODİN
8 ANDREY VOLODİN
UMUT AKKOYUN
9 SAMET İSMAİL MERMER 6-0 6-0
SAMET İSMAİL MERMER
10 BYE
SAMET İSMAİL MERMER
11 EMRE ÇAĞRI YILMAZ 6-3 6-1
EMRE ÇAĞRI YILMAZ
12 BYE
SAMET İSMAİL MERMER
13 HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 6-2 6-3
HIFZI RIZA ÇIKIKÇI
14 BYE
HIFZI RIZA ÇIKIKÇI
15 BYE WO
ÇAĞLAR EFE ARDIÇ
16 ÇAĞLAR EFE ARDIÇ
UMUT AKKOYUN
17 KUTSAL KORKMAZ 6-2 6-0
KUTSAL KORKMAZ
18 BYE
ERAY ERASLAN
19 ERAY ERASLAN WO
ERAY ERASLAN
20 BYE
MOAZ ASSAF
21 HÜSEYİN SAGİOF 6-1 6-1
HÜSEYİN SAGİOF
22 BYE
MOAZ ASSAF
23 BYE 6-3 6-1
MOAZ ASSAF
24 MOAZ ASSAF
MOAZ ASSAF
25 TURGUT KORKUT 6-0 6-1
TURGUT KORKUT
26 BYE
ATACAN ÖZTÜRK
27 ATACAN ÖZTÜRK WO
ATACAN ÖZTÜRK
28 BYE
MERT KARYAĞDI
29 MERT KARYAĞDI 6-2 6-2
MERT KARYAĞDI
30 BYE
MERT KARYAĞDI
31 BYE WO
KAAN ARTUN GÜRCAN
32 KAAN ARTUN GÜRCAN
UMUT AKKOYUN
33 HASAN BERKE OKTAY 6-0 6-0
HASAN BERKE OKTAY
34 BYE
METEHAN ÇAĞLAYAN
35 METEHAN ÇAĞLAYAN WO
METEHAN ÇAĞLAYAN
36 BYE
MERT YUSUF ARPAK
37 EŞREF CAN ÇATAL 6-0 6-0
EŞREF CAN ÇATAL
38 BYE
MERT YUSUF ARPAK
39 BYE 6-0 6-0
MERT YUSUF ARPAK
40 MERT YUSUF ARPAK
UMUT ERKURT
41 TAN EREN AYKAÇ 6-7 6-2 6-3
TAN EREN AYKAÇ
42 BYE
UMUT ERKURT
43 UMUT ERKURT WO
UMUT ERKURT
44 BYE
UMUT ERKURT
45 (AÜ) RIDVAN ULUK 6-1 6-0
(AÜ) RIDVAN ULUK
46 BYE
(AÜ) RIDVAN ULUK
47 BYE WO
BAYRAM OZAN ÇETİN
48 BAYRAM OZAN ÇETİN
ÖNDER BALCI
49 ALPER OKAY MERYUMOĞLU 7-6 3-6 6-2
ALPER OKAY MERYUMOĞLU
50 BYE
ŞAFAK SIRCAN
51 ŞAFAK SIRCAN WO
ŞAFAK SIRCAN
52 BYE
KADER DÖNMEZ
53 KADER DÖNMEZ 6-1 6-0
KADER DÖNMEZ
54 BYE
KADER DÖNMEZ
55 BYE WO
HALİS TUNAY ASLAN
56 HALİS TUNAY ASLAN
ÖNDER BALCI
57 GÖKHAN KIRÇIL 6-1 6-2
GÖKHAN KIRÇIL
58 BYE
SEYFİ KESKİNER
59 SEYFİ KESKİNER WO
SEYFİ KESKİNER
60 BYE
ÖNDER BALCI
61 (AÜ) EROL KARAHAN 6-0 6-0
(AÜ) CUMHUR GÜNAY
62 (AÜ) CUMHUR GÜNAY 6-0 7-6(5)
ÖNDER BALCI
63 BYE 6-0 6-0
ÖNDER BALCI
64 ÖNDER BALCI
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.