Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 ÖNDER BALCI 1000 2
2 HASAN BERKE OKTAY 600 3
3 KUTSAL KORKMAZ 600 5
4 MOAZ ASSAF 540 12
5 MERT YUSUF ARPAK 360 14
6 GÖKHAN KIRÇIL 360 15
7 TURGUT KORKUT 225 13
8 ÇAĞLAR EFE ARDIÇ 180 8
9 (AÜ) RIDVAN ULUK 180
10 MERT KARYAĞDI 180
11 ANDREY VOLODİN 180 16
12 ATACAN ÖZTÜRK 135
13 HÜSEYİN SAGİOF 90
14 SAMET İSMAİL MERMER 90 9
15 HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 90
16 EŞREF CAN ÇATAL 90
17 ALPER OKAY MERYUMOĞLU 90 7
18 (AÜ) EROL KARAHAN 45
19 HALİS TUNAY ASLAN 45 10
20 EMRE ÇAĞRI YILMAZ 45
21 TAN EREN AYKAÇ 0 11
22 BAYRAM OZAN ÇETİN 0 6
23 ERAY ERASLAN 0
24 ŞAFAK SIRCAN 0
25 METEHAN ÇAĞLAYAN 0
26 UMUT ERKURT 0
27 KAAN ARTUN GÜRCAN 0 4
28 HAKAN KURT 0
29 SEYFİ KESKİNER 0
30 HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ 0
31 UMUT AKKOYUN 0 1
32 KADER DÖNMEZ 0
33 (AÜ) CUMHUR GÜNAY 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

13.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +50 - TEK ERKEKLER HÜSEYİN YAŞAR - KROŞ SHARİ WO
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER FATİH BAY - KAAN AY 6-1 6-1
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER ŞAHİN BİÇEN - ATALAY YAŞAR 3-6 6-4 10-3
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - FEVZİ KAYA 5-7 6-3 10-6
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER A. UTKU ATAY - FIRAT TEKİN 6-1 6-2
ATİK - KORT2
16:00 +50 - TEK ERKEKLER ŞENER ÖZDEMİR - SEYHAN FIRAT 7-6(4) 6-3
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER İSMAİL SAİT SOYER - ONUR TİRYAKİOĞLU 6-4 6-3
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KUDRET SERİN - ATAKAN GÜNTÜRKÜN 6-4 6-4
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ENGİN ÇEKEN - CENGİZHAN ELMAS WO
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER MAHİR ERSOY - VEHBİ ONUR SARISALTIK 6-0 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +30 - TEK ERKEKLER AYHAN AYDOST - (AÜ) CUMHUR GÜNAY 6-2 3-6 6-1
19:30 +18 - TEK ERKEKLER EMRE ÇAĞRI YILMAZ - LEVENT ÇAVUŞOĞLU 3-6 6-4 7-5
21:00 +30 - TEK ERKEKLER OKAN URUK - EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 7-6(4)
22:30 +18 - TEK ERKEKLER BERK SUYEK - ÖZGÜR KAHRAMAN 6-0 6-1
00:00 +40 - TEK KADINLAR GÖZDE GÖK AKPINAR - TİJEN ÇAVUŞOĞLU WO
ATİK - KORT4
18:00 +18 - TEK ERKEKLER İBRAHİM TÜRKER - TUNCAY YAĞIZ 6-0 6-0
19:30 +30 - TEK ERKEKLER İSMAİL VOLKAN - ALİ UZ 4-6 7-6(4) 6-3
21:00 +18 - TEK ERKEKLER ENVER ÇELİK - FERHAT AKDOĞAN 1-6 6-1 6-1
22:30 +18 - TEK ERKEKLER FURKAN KURT - (T) ABDALMALİK MUKHLİS WO
00:00 Master - TEK ERKEKLER TURGUT KORKUT - ATACAN ÖZTÜRK WO
ATİK - KORT5
18:00 +30 - TEK ERKEKLER FATİH ÖZŞAHİN - HAKAN ÇINAR WO
19:30 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - (T) NURİ KULCUR 6-3 6-3
21:00 +30 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-1 6-3
22:30 +18 - TEK ERKEKLER MUHAMMET KABAK - (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 6-4 3-6 6-4
00:00 Master - TEK ERKEKLER HAKAN KURT - ANDREY VOLODİN WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - KAAN KAPTAN WO
19:30 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - CİHAN ERTÜRK 6-2 6-2
21:00 +30 - TEK ERKEKLER EŞREF CAN ÇATAL - HAKAN KURT 6-2 6-3
22:30 +18 - TEK ERKEKLER NURİ KIRICI - ERCAN ÇİZMECİLER WO
00:00 +40 - TEK ERKEKLER POLAT AYDAL - (AÜ) HAKAN BERBER WO
ATİK - KORT8
18:00 Master - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - SEYFİ KESKİNER WO
19:30 Master - TEK ERKEKLER ALPER OKAY MERYUMOĞLU - ŞAFAK SIRCAN WO
21:00 Master - TEK ERKEKLER KADER DÖNMEZ - HALİS TUNAY ASLAN WO
22:30 Master - TEK ERKEKLER TAN EREN AYKAÇ - UMUT ERKURT WO
00:00 +40 - TEK ERKEKLER ÖMER KORCAN ATEŞ - ERDAL EKER WO
ATİK - KORT9
18:00 Master - TEK ERKEKLER (AÜ) RIDVAN ULUK - BAYRAM OZAN ÇETİN WO
19:30 Master - TEK ERKEKLER HASAN BERKE OKTAY - METEHAN ÇAĞLAYAN WO
21:00 Master - TEK ERKEKLER KUTSAL KORKMAZ - ERAY ERASLAN WO
22:30 Master - TEK ERKEKLER MERT KARYAĞDI - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ZAFER SEVER - YILDIRIM YANAROĞLU 6-2 6-1
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER CEM VİCİR - ALİ İLHAN KARAKAYA 6-4 6-0
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER (T) MUTLU ŞENER - SEMİH ÇOLAKOĞLU 6-0 6-1
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER CENGİZ YILMAZ - MURAT SİNİM 7-6 6-4
00:00 Master - TEK ERKEKLER HIFZI RIZA ÇIKIKÇI - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 64 Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 UMUT AKKOYUN
UMUT AKKOYUN
2 BYE
UMUT AKKOYUN
3 HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ 6-1 6-0
HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ
4 BYE
UMUT AKKOYUN
5 HAKAN KURT 6-2 6-1
HAKAN KURT
6 BYE
ANDREY VOLODİN
7 BYE WO
ANDREY VOLODİN
8 ANDREY VOLODİN
UMUT AKKOYUN
9 SAMET İSMAİL MERMER 6-0 6-0
SAMET İSMAİL MERMER
10 BYE
SAMET İSMAİL MERMER
11 EMRE ÇAĞRI YILMAZ 6-3 6-1
EMRE ÇAĞRI YILMAZ
12 BYE
SAMET İSMAİL MERMER
13 HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 6-2 6-3
HIFZI RIZA ÇIKIKÇI
14 BYE
HIFZI RIZA ÇIKIKÇI
15 BYE WO
ÇAĞLAR EFE ARDIÇ
16 ÇAĞLAR EFE ARDIÇ
UMUT AKKOYUN
17 KUTSAL KORKMAZ 6-2 6-0
KUTSAL KORKMAZ
18 BYE
ERAY ERASLAN
19 ERAY ERASLAN WO
ERAY ERASLAN
20 BYE
MOAZ ASSAF
21 HÜSEYİN SAGİOF 6-1 6-1
HÜSEYİN SAGİOF
22 BYE
MOAZ ASSAF
23 BYE 6-3 6-1
MOAZ ASSAF
24 MOAZ ASSAF
MOAZ ASSAF
25 TURGUT KORKUT 6-0 6-1
TURGUT KORKUT
26 BYE
ATACAN ÖZTÜRK
27 ATACAN ÖZTÜRK WO
ATACAN ÖZTÜRK
28 BYE
MERT KARYAĞDI
29 MERT KARYAĞDI 6-2 6-2
MERT KARYAĞDI
30 BYE
MERT KARYAĞDI
31 BYE WO
KAAN ARTUN GÜRCAN
32 KAAN ARTUN GÜRCAN
UMUT AKKOYUN
33 HASAN BERKE OKTAY 6-0 6-0
HASAN BERKE OKTAY
34 BYE
METEHAN ÇAĞLAYAN
35 METEHAN ÇAĞLAYAN WO
METEHAN ÇAĞLAYAN
36 BYE
MERT YUSUF ARPAK
37 EŞREF CAN ÇATAL 6-0 6-0
EŞREF CAN ÇATAL
38 BYE
MERT YUSUF ARPAK
39 BYE 6-0 6-0
MERT YUSUF ARPAK
40 MERT YUSUF ARPAK
UMUT ERKURT
41 TAN EREN AYKAÇ 6-7 6-2 6-3
TAN EREN AYKAÇ
42 BYE
UMUT ERKURT
43 UMUT ERKURT WO
UMUT ERKURT
44 BYE
UMUT ERKURT
45 (AÜ) RIDVAN ULUK 6-1 6-0
(AÜ) RIDVAN ULUK
46 BYE
(AÜ) RIDVAN ULUK
47 BYE WO
BAYRAM OZAN ÇETİN
48 BAYRAM OZAN ÇETİN
ÖNDER BALCI
49 ALPER OKAY MERYUMOĞLU 7-6 3-6 6-2
ALPER OKAY MERYUMOĞLU
50 BYE
ŞAFAK SIRCAN
51 ŞAFAK SIRCAN WO
ŞAFAK SIRCAN
52 BYE
KADER DÖNMEZ
53 KADER DÖNMEZ 6-1 6-0
KADER DÖNMEZ
54 BYE
KADER DÖNMEZ
55 BYE WO
HALİS TUNAY ASLAN
56 HALİS TUNAY ASLAN
ÖNDER BALCI
57 GÖKHAN KIRÇIL 6-1 6-2
GÖKHAN KIRÇIL
58 BYE
SEYFİ KESKİNER
59 SEYFİ KESKİNER WO
SEYFİ KESKİNER
60 BYE
ÖNDER BALCI
61 (AÜ) EROL KARAHAN 6-0 6-0
(AÜ) CUMHUR GÜNAY
62 (AÜ) CUMHUR GÜNAY 6-0 7-6(5)
ÖNDER BALCI
63 BYE 6-0 6-0
ÖNDER BALCI
64 ÖNDER BALCI
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.