Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 BEGÜM DEMİR - DENİZ YILDIZ 0
2 IŞIL ÖZNUR ÖZER - (MT) BÜLENT SÜHA ÖZMEN 0
3 HATİCE YAVERİ - MUSTAFA KOCABIYIK 0 2
4 ASUMAN KAPLAN ALGIN - ZAFER OKA 0 8
5 OĞUZ BAHARLI - IRMAK KONUKALDI 0
6 FATMA BAŞAK BAHARLI - (AÜ) TANER KARA 0
7 (AÜ) HAKAN BERBER - SÜHEYLA AKBOĞA 0 4
8 SEVGİ ÖZGÜLER - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 0
9 TAYFUR ARDIÇ - FATMA SAYIN 0 6
10 ŞABAN ŞAYIK - SERRA USLU 0
11 MÜJGAN ARISAN - (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA 0
12 SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA 0
13 ALİ ÖZER KIRIMLIGİL - ÖZNUR YILDIRIM 0
14 NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN 0
15 GALİNA GUDKOVA - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 0 5
16 NİLGÜN ZOR - OKAN URUK 0
17 ALİ UZ - SEMRA GÜLAY 0
18 (AÜ) EYÜP BERBER - TUBA FİDANCAL 0 7
19 (AÜ) DENİZ TEKDAL - KAMURAN GÜNDOĞDU 0 1
20 SALİH ALAGÖZ - GÜLAY ÖZALPAGUT 0
21 ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE 0 3
22 MELTEM ONARAN - NEDİM OĞUZ 0
23 CEYDA ÖZKAYNAK - KAAN TORUN 0
24 ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - İSMAİL VOLKAN 0
25 ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN 0
26 HULNARA YESİS - ALEXANDER YESİS 0
27 ENGİN ÖZYALÇIN - (AÜ) İRİNA MASLENNİKOVA 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

16.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR EBRU KÖSEDAĞI - FATMA SAYIN 6-1 6-1
19:30 +40 - TEK KADINLAR HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - NEBAHAT CAN 6-0 6-0
21:00 +40 - TEK ERKEKLER HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - HAKAN KURT 6-3 1-6 7-5
22:30 +30 - TEK ERKEKLER KAMİL ŞAHİN - EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 6-4
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN - UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF WO
00:00 +18 - ÇİFT KADINLAR MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR - SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL WO
ATİK - KORT2
18:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) EYÜP BERBER - HULUSİ AKAN 6-2 SA
19:30 +40 - TEK KADINLAR (OÜ) EBRU TÜREL - SIDIKA DEDA 6-0 6-1
21:00 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - GÖKHAN MUTLU 6-4 6-1
22:30 +18 - TEK KADINLAR (AÜ) DENİZ TEKDAL - HATİCE YAVERİ WO
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ - MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI - ASUMAN KAPLAN ALGIN - TALAT TAŞDEMİR WO
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR ECE EKEKON - ECEM ŞENTÜRK 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR MANOLYA İNCEOĞLU - İPEK UYSAL WO
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - MERT FURKAN VOLKAN 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - ÇEVİK KÖKEN 6-1 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN - GÖZDE TURHAN - BORA ARBAĞ WO
ATİK - KORT4
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR DİDEM YILMAZ - EMİNE GÜNAY 6-1 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - NURSEDA KARAÇAY 4-6 6-3 11-9
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - GİZEM SIR 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER (H) CİHAN BARCIN - ERTAN KAYGISIZ 6-4 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN - ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER LARA ÖNAL - ARDA ÖNAL - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI WO
ATİK - KORT5
18:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAKAN KOCABAŞ - ABDULLAH KOCAOĞLU 6-2 1-6 10-6
19:30 +18 - TEK KADINLAR TESLİME ÖZMEN - TUBA FİDANCAL 6-4 6-1
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - MURAT ATAMER 7-5 6-3
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER MUHSİN MERT ÇITIR - ÖMER HALİL ÇOLAK 6-3 6-3
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE - TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY WO
00:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER BEGÜM DEMİR - DENİZ YILDIZ - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR NESRİN AYAN ÖZBEN - IŞIL ÖZNUR ÖZER 6-0 6-1
19:30 +18 - TEK KADINLAR ÖZNUR YILDIRIM - ASUMAN KAPLAN ALGIN 3-6 6-2 6-2
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 6-0 6-0
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - (T) ABDALMALİK MUKHLİS 6-1 4-6 10-7
23:00 Master - TEK KADINLAR GİZEM ATEŞ - ELİF AKKOYUN WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER ATACAN ÖZTÜRK - MERT KARYAĞDI 6-2 6-2
19:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - ANDREY VOLODİN 6-2 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER SEYFİ KESKİNER - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER ERAY ERASLAN - MOAZ ASSAF 6-1 6-1
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA - POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 (AÜ) DENİZ TEKDAL - KAMURAN GÜNDOĞDU
(AÜ) DENİZ TEKDAL - KAMURAN GÜNDOĞDU
2 BYE
(AÜ) DENİZ TEKDAL - KAMURAN GÜNDOĞDU
3 ALİ ÖZER KIRIMLIGİL - ÖZNUR YILDIRIM 6-1 6-4
ALİ ÖZER KIRIMLIGİL - ÖZNUR YILDIRIM
4 HULNARA YESİS - ALEXANDER YESİS 6-4 7-6(4)
(AÜ) DENİZ TEKDAL - KAMURAN GÜNDOĞDU
5 ALİ UZ - SEMRA GÜLAY 6-4 6-3
ALİ UZ - SEMRA GÜLAY
6 IŞIL ÖZNUR ÖZER - (MT) BÜLENT SÜHA ÖZMEN 6-0 6-1
ALİ UZ - SEMRA GÜLAY
7 ŞABAN ŞAYIK - SERRA USLU 1-6 7-6 18-16
ASUMAN KAPLAN ALGIN - ZAFER OKA
8 ASUMAN KAPLAN ALGIN - ZAFER OKA 6-1 6-2
SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
9 GALİNA GUDKOVA - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 7-6(5) 6-1
GALİNA GUDKOVA - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
10 BYE
SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
11 BEGÜM DEMİR - DENİZ YILDIZ 6-0 6-4
SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
12 SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA WO
SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
13 MELTEM ONARAN - NEDİM OĞUZ 6-0 7-5
MELTEM ONARAN - NEDİM OĞUZ
14 MÜJGAN ARISAN - (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA 6-2 6-4
(AÜ) HAKAN BERBER - SÜHEYLA AKBOĞA
15 BYE 6-1 6-3
(AÜ) HAKAN BERBER - SÜHEYLA AKBOĞA
16 (AÜ) HAKAN BERBER - SÜHEYLA AKBOĞA
SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
17 ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE 6-4 4-6 10-3
ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE
18 BYE
ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - İSMAİL VOLKAN
19 NİLGÜN ZOR - OKAN URUK 7-5 6-4
ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - İSMAİL VOLKAN
20 ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - İSMAİL VOLKAN 6-4 6-4
NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN
21 NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN 6-2 6-0
NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN
22 CEYDA ÖZKAYNAK - KAAN TORUN 7-5 6-3
NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN
23 SALİH ALAGÖZ - GÜLAY ÖZALPAGUT 6-3 7-5
TAYFUR ARDIÇ - FATMA SAYIN
24 TAYFUR ARDIÇ - FATMA SAYIN 6-3 6-3
NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN
25 (AÜ) EYÜP BERBER - TUBA FİDANCAL 6-2 6-3
SEVGİ ÖZGÜLER - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS
26 SEVGİ ÖZGÜLER - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-2 2-6 10-6
ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN
27 ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN 6-1 6-2
ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN
28 OĞUZ BAHARLI - IRMAK KONUKALDI 6-3 7-6(4)
ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN
29 FATMA BAŞAK BAHARLI - (AÜ) TANER KARA WO
FATMA BAŞAK BAHARLI - (AÜ) TANER KARA
30 ENGİN ÖZYALÇIN - (AÜ) İRİNA MASLENNİKOVA 6-2 6-0
FATMA BAŞAK BAHARLI - (AÜ) TANER KARA
31 BYE 6-1 4-6 10-5
HATİCE YAVERİ - MUSTAFA KOCABIYIK
32 HATİCE YAVERİ - MUSTAFA KOCABIYIK
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.