Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA 2000
2 GÖZDE TURHAN - BORA ARBAĞ 600 4
3 HALİL TUNÇ - GÜLŞAH ÇETİN 540
4 ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - EZGİ TEZEL 0 2
5 OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI 0
6 GİZEM GÜRDERE - RAGIP TEMEL 0
7 ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - FADİMA DİLARA AYAN 0
8 ASUMAN KAPLAN ALGIN - TALAT TAŞDEMİR 0
9 ELİF AKKOYUN - UMUT AKKOYUN 0 1
10 GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN 0
11 LARA ÖNAL - ARDA ÖNAL 0 3
12 CEMALETTİN ŞAHİN - ESEN KÖKÇE 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

22.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +30 - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 6-1 6-2
19:30 +40 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - HULUSİ AKAN 6-2 6-0
21:00 +30 - TEK ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - HAKAN KURT 1-6 6-4 6-2
00:00 Teşvik - TEK KADINLAR GÖNÜL GÜÇLÜ - NURSEDA KARAÇAY WO
ATİK - KORT2
18:00 +40 - TEK KADINLAR FATMA BAŞAK BAHARLI - SIDIKA DEDA 6-1 7-5
19:30 +40 - TEK KADINLAR FATMA SAYIN - ASUMAN KAPLAN ALGIN 1-6 6-3 7-6(5)
21:00 +50 - TEK ERKEKLER SÜLEYMAN CAN URYAN - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 6-1 6-2
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR GÖNÜL GÜÇLÜ - ECE EKEKON 6-0 6-2
19:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - İLKE BARAN 6-2 6-2
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR MERVE ÖZKAN - FİLİZ ŞENAY 6-1 6-0
ATİK - KORT4
18:00 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - LEVENT ÇAVUŞOĞLU 6-0 6-0
19:30 +18 - ÇİFT ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ - SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL 7-5 6-7(5) 10-4
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER KUDRET SERİN - KORAY YALÇIN 6-2 6-7(2) 10-5
ATİK - KORT5
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN - (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN 6-3 6-2
19:30 +18 - ÇİFT KADINLAR FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR - FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ 6-1 6-1
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAMİT AKÇIRA - ALKIM DORYAN 7-5 6-0
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR (AÜ) DENİZ TEKDAL - ÜLKÜ KÖSE 6-1 7-5
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER (AÜ) DENİZ TEKDAL - KAMURAN GÜNDOĞDU - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA 7-6(5) 6-1
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU - TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-4 4-6 10-6
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER KADER DÖNMEZ - ÖNDER BALCI 6-1 6-2
21:30 Master - TEK KADINLAR GÜLŞAH ÇETİN - TUANA ÖZ 6-1 6-1
22:30 Master - ÇİFT ERKEKLER MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK - HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK 6-1 6-4

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 ELİF AKKOYUN - UMUT AKKOYUN
ELİF AKKOYUN - UMUT AKKOYUN
2 BYE
ELİF AKKOYUN - UMUT AKKOYUN
3 HALİL TUNÇ - GÜLŞAH ÇETİN 6-2 6-2
GİZEM GÜRDERE - RAGIP TEMEL
4 GİZEM GÜRDERE - RAGIP TEMEL 7-6 6-1 10-6
ELİF AKKOYUN - UMUT AKKOYUN
5 ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - FADİMA DİLARA AYAN 6-2 6-4
GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN
6 GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN 6-0 6-1
GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN
7 BYE WO
GÖZDE TURHAN - BORA ARBAĞ
8 GÖZDE TURHAN - BORA ARBAĞ
MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA
9 LARA ÖNAL - ARDA ÖNAL 6-4 7-6(4)
LARA ÖNAL - ARDA ÖNAL
10 BYE
OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI
11 OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI WO
OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI
12 ASUMAN KAPLAN ALGIN - TALAT TAŞDEMİR WO
MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA
13 MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA WO
MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA
14 CEMALETTİN ŞAHİN - ESEN KÖKÇE 6-1 6-0
MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA
15 BYE WO
ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - EZGİ TEZEL
16 ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - EZGİ TEZEL
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.