Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 GALİNA GUDKOVA - NURHAYAT ÖĞÜŞ 2000 1
2 FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ 1200 2
3 MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR 720 3
4 GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 360 4
5 SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL 180
6 ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - ZELİHA TARAKÇI 0
7 (OÜ) EBRU TÜREL - EBRU KÖSEDAĞI 0
8 SERRA USLU - SEMRA GÜLAY 0
9 IRMAK KONUKALDI - GÜLAY ÖZALPAGUT 0
10 HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - MELİHAT TERZİ 0
11 ÜLKÜ KÖSE - ZAHİDE ÜREN 0
12 SEVGİ ÖZGÜLER - REYHAN KAYA 0
13 ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 0
14 FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR 0
15 ÖZNUR YILDIRIM - TESLİME ÖZMEN 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

22.10.2021 Maç Programı
Kayıt bulunamadı

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 GALİNA GUDKOVA - NURHAYAT ÖĞÜŞ
GALİNA GUDKOVA - NURHAYAT ÖĞÜŞ
2 BYE
ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN
3 SERRA USLU - SEMRA GÜLAY 4-6 6-3 10-7
ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN
4 ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 6-3 6-4
ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN
5 SEVGİ ÖZGÜLER - REYHAN KAYA 6-4 6-3
ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - ZELİHA TARAKÇI
6 ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - ZELİHA TARAKÇI 6-2 6-4
GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER
7 ÜLKÜ KÖSE - ZAHİDE ÜREN 2-6 7-6 11-9
GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER
8 GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 2-6 6-2 10-5
ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN
9 MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR 7-6(7) 4-6 10-7
SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL
10 SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL WO
FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR
11 FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR 7-5 6-4
FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR
12 IRMAK KONUKALDI - GÜLAY ÖZALPAGUT 6-3 7-6(4)
FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ
13 (OÜ) EBRU TÜREL - EBRU KÖSEDAĞI 6-1 6-1
HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - MELİHAT TERZİ
14 HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - MELİHAT TERZİ 6-2 6-1
FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ
15 ÖZNUR YILDIRIM - TESLİME ÖZMEN WO
FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ
16 FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ 6-3 6-0
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.