Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 GALİNA GUDKOVA - NURHAYAT ÖĞÜŞ 2000 1
2 FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ 1200 2
3 MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR 720 3
4 GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 360 4
5 SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL 180
6 ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - ZELİHA TARAKÇI 0
7 (OÜ) EBRU TÜREL - EBRU KÖSEDAĞI 0
8 SERRA USLU - SEMRA GÜLAY 0
9 IRMAK KONUKALDI - GÜLAY ÖZALPAGUT 0
10 HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - MELİHAT TERZİ 0
11 ÜLKÜ KÖSE - ZAHİDE ÜREN 0
12 SEVGİ ÖZGÜLER - REYHAN KAYA 0
13 ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 0
14 FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR 0
15 ÖZNUR YILDIRIM - TESLİME ÖZMEN 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

17.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
15:00 +30 - TEK ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - ÇETİN DURDU 6-2 6-3
16:30 +50 - TEK ERKEKLER MUHİTTİN ALAKUŞ - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 6-0 6-4
18:00 +40 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - FATMA SAYIN 3-6 6-4 7-5
19:30 +50 - TEK ERKEKLER MUSTAFA GİZLİ - MURAT SELEK 6-1 6-1
21:00 +50 - TEK ERKEKLER ENGİN KARAYEL - ŞABAN BALCI 6-1 6-1
ATİK - KORT2
15:00 +40 - TEK ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ 6-2 5-7 7-5
16:30 +50 - TEK ERKEKLER KROŞ SHARİ - SAİM EVRAN 6-2 6-3
19:30 +50 - TEK ERKEKLER VASFİ DEMİREL - KADİR DÖNMEZ 6-2 6-3
21:00 +50 - TEK ERKEKLER ATA DEMİREL - İSMET YENİGÜN 6-1 6-3
ATİK - KORT3
13:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KUDRET SERİN - FATİH BAY 6-0 6-2
23:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN - POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO
16:30 +18 - TEK ERKEKLER TUNCAY YAĞIZ - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-1 6-2
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - (T) DOĞUŞ MURAT DOMAÇ 6-3 6-7(5) 11-9
22:30 +30 - TEK ERKEKLER (AÜ) CUMHUR GÜNAY - POLAT AYDAL WO
ATİK - KORT4
13:30 Teşvik - TEK ERKEKLER FIRAT TEKİN - KORAY YALÇIN 6-3 4-6 11-9
15:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR YEŞİM ŞEKERSOY - BENGÜ BÜYÜKOĞLAN 7-5 6-4
16:30 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ KILIÇLAR - FATİH SARAÇ 6-4 6-1
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - ALEXANDR VOLODİN - FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU 6-1 6-2
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN - CEYDA ÖZKAYNAK - KAAN TORUN 7-5 6-3
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER M.ÜMİT ERSUN - NEDİM AKILVEREN - OĞUZ BAHARLI - ZAFER OKA 6-1 6-2
22:15 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ŞABAN ŞAYIK - SERRA USLU - ASUMAN KAPLAN ALGIN - ZAFER OKA 6-1 6-2
ATİK - KORT5
13:30 Teşvik - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - ENGİN ÇEKEN 6-2 6-1
15:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAYDAR ALTUN - (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 6-0 6-2
16:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR BUKET BAYSAL - ANNA KARABAKİ 6-0 6-3
18:00 +18 - ÇİFT KADINLAR SEVGİ ÖZGÜLER - REYHAN KAYA - ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - ZELİHA TARAKÇI 6-2 6-4
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN - OĞUZ BAHARLI - IRMAK KONUKALDI 6-3 7-6(4)
21:00 +18 - TEK ERKEKLER GÖKHAN MUTLU - NURİ KIRICI 6-2 6-0
ATİK - KORT6
13:30 Teşvik - TEK ERKEKLER MURAT SİNİM - (T) ÇAĞRI ATİK 6-4 6-2
15:00 Teşvik - TEK KADINLAR HÜLYA DOYRAN - YASEMİN PEKER SA
16:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ALİ UZ - SEMRA GÜLAY - IŞIL ÖZNUR ÖZER - (MT) BÜLENT SÜHA ÖZMEN 6-0 6-1
18:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ALİ ÖZER KIRIMLIGİL - ÖZNUR YILDIRIM - HULNARA YESİS - ALEXANDER YESİS 6-4 7-6(4)
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER FATMA BAŞAK BAHARLI - (AÜ) TANER KARA - ENGİN ÖZYALÇIN - (AÜ) İRİNA MASLENNİKOVA 6-2 6-0
21:00 +18 - TEK ERKEKLER LEVENT ÇAVUŞOĞLU - YİĞİT CEYLAN 6-2 6-1
ATİK - KORT8
14:30 Teşvik - TEK ERKEKLER SEMİH ÇOLAKOĞLU - İSMAİL SAİT SOYER 5-7 6-0 10-1
ATİK - MERKEZ KORT
15:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - FADİMA DİLARA AYAN - GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN 6-0 6-1
16:30 Master - TEK ERKEKLER SAMET İSMAİL MERMER - HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 6-2 6-3
19:30 Master - ÇİFT ERKEKLER MERT KARYAĞDI - ÖNDER BALCI - METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 6-2 6-2
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA - CEMALETTİN ŞAHİN - ESEN KÖKÇE 6-1 6-0
22:30 Master - KARIŞIK ÇİFTLER HALİL TUNÇ - GÜLŞAH ÇETİN - GİZEM GÜRDERE - RAGIP TEMEL 7-6 6-1 10-6

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 GALİNA GUDKOVA - NURHAYAT ÖĞÜŞ
GALİNA GUDKOVA - NURHAYAT ÖĞÜŞ
2 BYE
ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN
3 SERRA USLU - SEMRA GÜLAY 4-6 6-3 10-7
ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN
4 ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 6-3 6-4
ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN
5 SEVGİ ÖZGÜLER - REYHAN KAYA 6-4 6-3
ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - ZELİHA TARAKÇI
6 ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - ZELİHA TARAKÇI 6-2 6-4
GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER
7 ÜLKÜ KÖSE - ZAHİDE ÜREN 2-6 7-6 11-9
GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER
8 GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 2-6 6-2 10-5
ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN
9 MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR 7-6(7) 4-6 10-7
SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL
10 SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL WO
FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR
11 FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR 7-5 6-4
FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR
12 IRMAK KONUKALDI - GÜLAY ÖZALPAGUT 6-3 7-6(4)
FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ
13 (OÜ) EBRU TÜREL - EBRU KÖSEDAĞI 6-1 6-1
HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - MELİHAT TERZİ
14 HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - MELİHAT TERZİ 6-2 6-1
FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ
15 ÖZNUR YILDIRIM - TESLİME ÖZMEN WO
FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ
16 FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ 6-3 6-0
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.