Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 FİLİZ ŞENAY 0
2 İLKE BARAN 0
3 ZELİHA ÇAM 0
4 ANNA KARABAKİ 0
5 MERVE NUR ESER 0
6 IŞIL ÖZNUR ÖZER 0
7 MERVE ÖZKAN 0
8 NURKAN TOPLU 0
9 YEŞİM ŞEKERSOY 0
10 BUKET BAYSAL 0
11 BENGÜ BÜYÜKOĞLAN 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

16.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR EBRU KÖSEDAĞI - FATMA SAYIN 6-1 6-1
19:30 +40 - TEK KADINLAR HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - NEBAHAT CAN 6-0 6-0
21:00 +40 - TEK ERKEKLER HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - HAKAN KURT 6-3 1-6 7-5
22:30 +30 - TEK ERKEKLER KAMİL ŞAHİN - EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 6-4
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN - UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF WO
00:00 +18 - ÇİFT KADINLAR MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR - SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL WO
ATİK - KORT2
18:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) EYÜP BERBER - HULUSİ AKAN 6-2 SA
19:30 +40 - TEK KADINLAR (OÜ) EBRU TÜREL - SIDIKA DEDA 6-0 6-1
21:00 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - GÖKHAN MUTLU 6-4 6-1
22:30 +18 - TEK KADINLAR (AÜ) DENİZ TEKDAL - HATİCE YAVERİ WO
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ - MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI - ASUMAN KAPLAN ALGIN - TALAT TAŞDEMİR WO
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR ECE EKEKON - ECEM ŞENTÜRK 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR MANOLYA İNCEOĞLU - İPEK UYSAL WO
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - MERT FURKAN VOLKAN 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - ÇEVİK KÖKEN 6-1 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN - GÖZDE TURHAN - BORA ARBAĞ WO
ATİK - KORT4
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR DİDEM YILMAZ - EMİNE GÜNAY 6-1 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - NURSEDA KARAÇAY 4-6 6-3 11-9
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - GİZEM SIR 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER (H) CİHAN BARCIN - ERTAN KAYGISIZ 6-4 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN - ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER LARA ÖNAL - ARDA ÖNAL - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI WO
ATİK - KORT5
18:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAKAN KOCABAŞ - ABDULLAH KOCAOĞLU 6-2 1-6 10-6
19:30 +18 - TEK KADINLAR TESLİME ÖZMEN - TUBA FİDANCAL 6-4 6-1
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - MURAT ATAMER 7-5 6-3
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER MUHSİN MERT ÇITIR - ÖMER HALİL ÇOLAK 6-3 6-3
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE - TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY WO
00:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER BEGÜM DEMİR - DENİZ YILDIZ - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR NESRİN AYAN ÖZBEN - IŞIL ÖZNUR ÖZER 6-0 6-1
19:30 +18 - TEK KADINLAR ÖZNUR YILDIRIM - ASUMAN KAPLAN ALGIN 3-6 6-2 6-2
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 6-0 6-0
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - (T) ABDALMALİK MUKHLİS 6-1 4-6 10-7
23:00 Master - TEK KADINLAR GİZEM ATEŞ - ELİF AKKOYUN WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER ATACAN ÖZTÜRK - MERT KARYAĞDI 6-2 6-2
19:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - ANDREY VOLODİN 6-2 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER SEYFİ KESKİNER - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER ERAY ERASLAN - MOAZ ASSAF 6-1 6-1
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA - POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 BUKET BAYSAL
ANNA KARABAKİ
2 ANNA KARABAKİ 6-0 6-3
ANNA KARABAKİ
3 IŞIL ÖZNUR ÖZER WO
IŞIL ÖZNUR ÖZER
4 BYE
ANNA KARABAKİ
5 ZELİHA ÇAM 6-1 6-0
ZELİHA ÇAM
6 NURKAN TOPLU 6-2 6-4
ZELİHA ÇAM
7 İLKE BARAN 6-2 6-2
İLKE BARAN
8 BYE
ANNA KARABAKİ
9 MERVE ÖZKAN 6-0 6-1
MERVE ÖZKAN
10 BYE
MERVE ÖZKAN
11 FİLİZ ŞENAY 6-1 6-0
FİLİZ ŞENAY
12 BYE
MERVE ÖZKAN
13 MERVE NUR ESER 6-1 6-1
MERVE NUR ESER
14 BYE
YEŞİM ŞEKERSOY
15 YEŞİM ŞEKERSOY WO
YEŞİM ŞEKERSOY
16 BENGÜ BÜYÜKOĞLAN 7-5 6-4
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.