Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 FİLİZ ŞENAY 0
2 İLKE BARAN 0
3 ZELİHA ÇAM 0
4 ANNA KARABAKİ 0
5 MERVE NUR ESER 0
6 IŞIL ÖZNUR ÖZER 0
7 MERVE ÖZKAN 0
8 NURKAN TOPLU 0
9 YEŞİM ŞEKERSOY 0
10 BUKET BAYSAL 0
11 BENGÜ BÜYÜKOĞLAN 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

12.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
21:00 +50 - TEK ERKEKLER AVNİ BİLGİÇ - ŞABAN BALCI 6-0 6-0
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER HÜSEYİN KAÇAR - ÇEVİK KÖKEN 6-0 6-1
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER SEMİH ÇOLAKOĞLU - BERK SUYEK 5-7 7-6(3) 10-8
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAMİT AKÇIRA - (AÜ) MUAMMER GÖKDERE 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER AHMET DÜDEN - (H) CİHAN BARCIN 7-6(4) 6-1
ATİK - KORT4
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER FIRAT TEKİN - CENK GÜRSOY 6-0 6-1
19:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER TURAL SAFARALIYEV - NİYAZİ ERTAN 7-5 7-6
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - MURAT ATAMER 6-3 6-3
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ÖZGÜR ALACABA - ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 7-5 6-3
ATİK - KORT5
18:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAYDAR ALTUN - İBRAHİM TÜRKER 4-6 6-3 10-4
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER BAYBARS ÇAĞCI - SERTER KOCABABA 6-2 6-4
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER BUĞRA MASLAK - (AÜ) ORHAN GÜL 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER ENGİN ÇEKEN - EMRE BAŞBUĞ 7-6(4) 2-6 14-12
ATİK - KORT6
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER SERKAN TATLI - ATALAY YAŞAR 6-4 6-7(4) 10-8
19:30 +30 - TEK ERKEKLER FATİH BOZKAYA - MURAT ZENGİN WO
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER SERCAN MENGÜÇ - ABDULLAH KOCAOĞLU 4-6 6-4 10-7
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KAMİL İNCELER - FEVZİ KAYA 6-2 2-6 10-5
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 +50 - TEK ERKEKLER SÜLEYMAN CAN URYAN - (AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI 6-0 6-0
19:30 +50 - TEK ERKEKLER AHMET BULUT - MUHİTTİN ALAKUŞ WO
21:00 +18 - TEK ERKEKLER HAKAN ÇINAR - BAYRAM BAYRAMOĞULLARI WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 BUKET BAYSAL
ANNA KARABAKİ
2 ANNA KARABAKİ 6-0 6-3
ANNA KARABAKİ
3 IŞIL ÖZNUR ÖZER WO
IŞIL ÖZNUR ÖZER
4 BYE
ANNA KARABAKİ
5 ZELİHA ÇAM 6-1 6-0
ZELİHA ÇAM
6 NURKAN TOPLU 6-2 6-4
ZELİHA ÇAM
7 İLKE BARAN 6-2 6-2
İLKE BARAN
8 BYE
ANNA KARABAKİ
9 MERVE ÖZKAN 6-0 6-1
MERVE ÖZKAN
10 BYE
MERVE ÖZKAN
11 FİLİZ ŞENAY 6-1 6-0
FİLİZ ŞENAY
12 BYE
MERVE ÖZKAN
13 MERVE NUR ESER 6-1 6-1
MERVE NUR ESER
14 BYE
YEŞİM ŞEKERSOY
15 YEŞİM ŞEKERSOY WO
YEŞİM ŞEKERSOY
16 BENGÜ BÜYÜKOĞLAN 7-5 6-4
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.