Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 NURSEDA KARAÇAY 180 2
2 HÜLYA DOYRAN 180 1
3 EMİNE GÜNAY 90 4
4 GÖNÜL GÜÇLÜ 90 3
5 ZELİHA ÇAM 45 5
6 DEMET ÖZKISA 45 7
7 ECEM ŞENTÜRK 45 6
8 İPEK UYSAL 45 8
9 NESLİHAN SÖNMEZ 0
10 GİZEM SIR 0
11 NEBAHAT CAN 0
12 BETÜL TÜRKOĞLU 0
13 MANOLYA İNCEOĞLU 0
14 YASEMİN PEKER 0
15 DİLARA ŞAHİN 0
16 DİDEM YILMAZ 0
17 ECE EKEKON 0
18 (T) FATMA TOPAL 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

16.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR EBRU KÖSEDAĞI - FATMA SAYIN 6-1 6-1
19:30 +40 - TEK KADINLAR HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - NEBAHAT CAN 6-0 6-0
21:00 +40 - TEK ERKEKLER HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - HAKAN KURT 6-3 1-6 7-5
22:30 +30 - TEK ERKEKLER KAMİL ŞAHİN - EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 6-4
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN - UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF WO
00:00 +18 - ÇİFT KADINLAR MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR - SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL WO
ATİK - KORT2
18:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) EYÜP BERBER - HULUSİ AKAN 6-2 SA
19:30 +40 - TEK KADINLAR (OÜ) EBRU TÜREL - SIDIKA DEDA 6-0 6-1
21:00 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - GÖKHAN MUTLU 6-4 6-1
22:30 +18 - TEK KADINLAR (AÜ) DENİZ TEKDAL - HATİCE YAVERİ WO
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ - MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI - ASUMAN KAPLAN ALGIN - TALAT TAŞDEMİR WO
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR ECE EKEKON - ECEM ŞENTÜRK 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR MANOLYA İNCEOĞLU - İPEK UYSAL WO
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - MERT FURKAN VOLKAN 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - ÇEVİK KÖKEN 6-1 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN - GÖZDE TURHAN - BORA ARBAĞ WO
ATİK - KORT4
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR DİDEM YILMAZ - EMİNE GÜNAY 6-1 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - NURSEDA KARAÇAY 4-6 6-3 11-9
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - GİZEM SIR 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER (H) CİHAN BARCIN - ERTAN KAYGISIZ 6-4 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN - ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER LARA ÖNAL - ARDA ÖNAL - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI WO
ATİK - KORT5
18:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAKAN KOCABAŞ - ABDULLAH KOCAOĞLU 6-2 1-6 10-6
19:30 +18 - TEK KADINLAR TESLİME ÖZMEN - TUBA FİDANCAL 6-4 6-1
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - MURAT ATAMER 7-5 6-3
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER MUHSİN MERT ÇITIR - ÖMER HALİL ÇOLAK 6-3 6-3
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE - TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY WO
00:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER BEGÜM DEMİR - DENİZ YILDIZ - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR NESRİN AYAN ÖZBEN - IŞIL ÖZNUR ÖZER 6-0 6-1
19:30 +18 - TEK KADINLAR ÖZNUR YILDIRIM - ASUMAN KAPLAN ALGIN 3-6 6-2 6-2
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 6-0 6-0
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - (T) ABDALMALİK MUKHLİS 6-1 4-6 10-7
23:00 Master - TEK KADINLAR GİZEM ATEŞ - ELİF AKKOYUN WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER ATACAN ÖZTÜRK - MERT KARYAĞDI 6-2 6-2
19:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - ANDREY VOLODİN 6-2 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER SEYFİ KESKİNER - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER ERAY ERASLAN - MOAZ ASSAF 6-1 6-1
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA - POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 HÜLYA DOYRAN
HÜLYA DOYRAN
2 BYE
HÜLYA DOYRAN
3 YASEMİN PEKER SA
YASEMİN PEKER
4 BYE
MANOLYA İNCEOĞLU
5 MANOLYA İNCEOĞLU 6-3 7-5
MANOLYA İNCEOĞLU
6 BYE
MANOLYA İNCEOĞLU
7 BYE WO
İPEK UYSAL
8 İPEK UYSAL
DİDEM YILMAZ
9 ZELİHA ÇAM 6-3 6-2
ZELİHA ÇAM
10 BYE
ZELİHA ÇAM
11 GİZEM SIR 6-3 6-4
GİZEM SIR
12 DİLARA ŞAHİN 6-0 6-1
DİDEM YILMAZ
13 DİDEM YILMAZ 6-3 6-7 10-5
DİDEM YILMAZ
14 BYE
DİDEM YILMAZ
15 BYE 6-1 6-3
EMİNE GÜNAY
16 EMİNE GÜNAY
DİDEM YILMAZ
17 GÖNÜL GÜÇLÜ 6-4 6-2
GÖNÜL GÜÇLÜ
18 BYE
GÖNÜL GÜÇLÜ
19 NEBAHAT CAN 6-1 6-0
NEBAHAT CAN
20 BYE
GÖNÜL GÜÇLÜ
21 ECE EKEKON 6-0 6-2
ECE EKEKON
22 BYE
ECE EKEKON
23 BYE 6-2 6-3
ECEM ŞENTÜRK
24 ECEM ŞENTÜRK
NURSEDA KARAÇAY
25 DEMET ÖZKISA WO
DEMET ÖZKISA
26 BYE
BETÜL TÜRKOĞLU
27 BETÜL TÜRKOĞLU WO
BETÜL TÜRKOĞLU
28 BYE
NURSEDA KARAÇAY
29 NESLİHAN SÖNMEZ 6-1 6-0
NESLİHAN SÖNMEZ
30 (T) FATMA TOPAL 7-5 6-0
NURSEDA KARAÇAY
31 BYE 4-6 6-3 11-9
NURSEDA KARAÇAY
32 NURSEDA KARAÇAY
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.