Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 NURSEDA KARAÇAY 180 2
2 HÜLYA DOYRAN 180 1
3 EMİNE GÜNAY 90 4
4 GÖNÜL GÜÇLÜ 90 3
5 ZELİHA ÇAM 45 5
6 DEMET ÖZKISA 45 7
7 ECEM ŞENTÜRK 45 6
8 İPEK UYSAL 45 8
9 NESLİHAN SÖNMEZ 0
10 GİZEM SIR 0
11 NEBAHAT CAN 0
12 BETÜL TÜRKOĞLU 0
13 MANOLYA İNCEOĞLU 0
14 YASEMİN PEKER 0
15 DİLARA ŞAHİN 0
16 DİDEM YILMAZ 0
17 ECE EKEKON 0
18 (T) FATMA TOPAL 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

6.8.2021 Maç Programı
Kayıt bulunamadı

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 HÜLYA DOYRAN
HÜLYA DOYRAN
2 BYE
HÜLYA DOYRAN
3 YASEMİN PEKER SA
YASEMİN PEKER
4 BYE
MANOLYA İNCEOĞLU
5 MANOLYA İNCEOĞLU 6-3 7-5
MANOLYA İNCEOĞLU
6 BYE
MANOLYA İNCEOĞLU
7 BYE WO
İPEK UYSAL
8 İPEK UYSAL
DİDEM YILMAZ
9 ZELİHA ÇAM 6-3 6-2
ZELİHA ÇAM
10 BYE
ZELİHA ÇAM
11 GİZEM SIR 6-3 6-4
GİZEM SIR
12 DİLARA ŞAHİN 6-0 6-1
DİDEM YILMAZ
13 DİDEM YILMAZ 6-3 6-7 10-5
DİDEM YILMAZ
14 BYE
DİDEM YILMAZ
15 BYE 6-1 6-3
EMİNE GÜNAY
16 EMİNE GÜNAY
DİDEM YILMAZ
17 GÖNÜL GÜÇLÜ 6-4 6-2
GÖNÜL GÜÇLÜ
18 BYE
GÖNÜL GÜÇLÜ
19 NEBAHAT CAN 6-1 6-0
NEBAHAT CAN
20 BYE
GÖNÜL GÜÇLÜ
21 ECE EKEKON 6-0 6-2
ECE EKEKON
22 BYE
ECE EKEKON
23 BYE 6-2 6-3
ECEM ŞENTÜRK
24 ECEM ŞENTÜRK
NURSEDA KARAÇAY
25 DEMET ÖZKISA WO
DEMET ÖZKISA
26 BYE
BETÜL TÜRKOĞLU
27 BETÜL TÜRKOĞLU WO
BETÜL TÜRKOĞLU
28 BYE
NURSEDA KARAÇAY
29 NESLİHAN SÖNMEZ 6-1 6-0
NESLİHAN SÖNMEZ
30 (T) FATMA TOPAL 7-5 6-0
NURSEDA KARAÇAY
31 BYE 4-6 6-3 11-9
NURSEDA KARAÇAY
32 NURSEDA KARAÇAY
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.