Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18

1 ESEN KÖKÇE 0
2 FADİMA DİLARA AYAN 0
3 GÜLŞAH ÇETİN 0
4 SABİNA SHAIDULLINA 0
5 GİZEM ATEŞ 0
6 GÖZDE TURHAN 0 2
7 NEHİR KURBET 0 4
8 ALARA KURBET 0 3
9 ELİF AKKOYUN 0
10 LARA ÖNAL 0 1
11 TUANA ÖZ 0
12 GİZEM GÜRDERE 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

23.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +30 - TEK ERKEKLER KAMİL ŞAHİN - HAKAN KURT 6-4 7-6
19:30 +30 - TEK ERKEKLER HIFZI RIZA ÇIKIKÇI - ORÇUN ARIKAN 6-0 6-1
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR MANOLYA İNCEOĞLU - DİDEM YILMAZ 6-3 6-2
19:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ABDULLAH KOCAOĞLU - ADEM ÇELİKLİ 6-2 5-7 10-7
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - SEMİH ÇOLAKOĞLU 3-6 6-4 12-10
ATİK - KORT4
18:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR ANNA KARABAKİ - ZELİHA ÇAM 6-1 6-0
19:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR MERVE ÖZKAN - YEŞİM ŞEKERSOY 6-1 6-1
ATİK - KORT5
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU - SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL 6-4 4-6 10-7
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN - ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN 6-2 6-3
ATİK - KORT6
17:45 +18 - ÇİFT ERKEKLER ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA - NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN 6-3 6-3
19:15 +18 - ÇİFT KADINLAR ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN - GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 6-4 6-3
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER UMUT ERKURT - ÖNDER BALCI 7-6 3-6 6-2

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 LARA ÖNAL
LARA ÖNAL
2 BYE
SABİNA SHAIDULLINA
3 SABİNA SHAIDULLINA WO
SABİNA SHAIDULLINA
4 ESEN KÖKÇE 6-0 6-0
SABİNA SHAIDULLINA
5 GİZEM ATEŞ 6-1 6-4
GİZEM ATEŞ
6 ELİF AKKOYUN WO
GİZEM ATEŞ
7 BYE 6-0 6-0
NEHİR KURBET
8 NEHİR KURBET
SABİNA SHAIDULLINA
9 ALARA KURBET 6-0 6-1
ALARA KURBET
10 BYE
GÜLŞAH ÇETİN
11 FADİMA DİLARA AYAN 6-1 6-1
GÜLŞAH ÇETİN
12 GÜLŞAH ÇETİN 6-1 6-0
GÜLŞAH ÇETİN
13 TUANA ÖZ 6-1 6-1
TUANA ÖZ
14 GİZEM GÜRDERE 6-3 6-1
TUANA ÖZ
15 BYE WO
GÖZDE TURHAN
16 GÖZDE TURHAN
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.