Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 ESEN KÖKÇE 0
2 FADİMA DİLARA AYAN 0
3 GÜLŞAH ÇETİN 0
4 SABİNA SHAIDULLINA 0
5 GİZEM ATEŞ 0
6 GÖZDE TURHAN 0 2
7 NEHİR KURBET 0 4
8 ALARA KURBET 0 3
9 ELİF AKKOYUN 0
10 LARA ÖNAL 0 1
11 TUANA ÖZ 0
12 GİZEM GÜRDERE 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

21.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
19:30 +40 - TEK ERKEKLER ALİ GÜRSEL - HAKAN KURT 6-1 6-2
ATİK - KORT2
18:00 +30 - TEK ERKEKLER KAMİL ŞAHİN - BEKİR SAMİ NALBANTÇI 7-6 7-5
19:30 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - (AÜ) CUMHUR GÜNAY 3-6 6-2 6-0
ATİK - KORT3
19:30 +18 - TEK ERKEKLER TUNCAY YAĞIZ - MEHMET DEMİRKAYA 4-6 6-0 6-3
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ - ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA 6-4 6-4
ATİK - KORT4
18:00 +18 - TEK KADINLAR SERRA USLU - ASUMAN KAPLAN ALGIN 6-2 6-4
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA - (AÜ) HAKAN BERBER - SÜHEYLA AKBOĞA 6-0 7-5
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 3-6 6-4 10-8
ATİK - KORT5
18:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN - FATMA BAŞAK BAHARLI - (AÜ) TANER KARA WO
21:00 +18 - ÇİFT KADINLAR SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL - FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR 7-5 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER SEMİH ÇOLAKOĞLU - SERACEDDİN ÇELİK 7-5 6-2
ATİK - KORT6
18:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER (AÜ) DENİZ TEKDAL - KAMURAN GÜNDOĞDU - ALİ UZ - SEMRA GÜLAY 6-4 6-3
19:30 +18 - ÇİFT KADINLAR ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - ZELİHA TARAKÇI - GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 2-6 7-6 11-9
21:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - İSMAİL VOLKAN - NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN 6-2 6-0
22:30 +18 - ÇİFT ERKEKLER SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL - OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN 6-1 6-0
ATİK - KORT8
19:30 +18 - ÇİFT KADINLAR HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - MELİHAT TERZİ - FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - ÇİFT ERKEKLER UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF - İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE 6-0 6-0
19:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - MOAZ ASSAF 6-2 6-0
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ELİF AKKOYUN - UMUT AKKOYUN - GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN 6-2 6-4
00:00 Master - TEK KADINLAR TUANA ÖZ - GÖZDE TURHAN WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 LARA ÖNAL
LARA ÖNAL
2 BYE
SABİNA SHAIDULLINA
3 SABİNA SHAIDULLINA WO
SABİNA SHAIDULLINA
4 ESEN KÖKÇE 6-0 6-0
SABİNA SHAIDULLINA
5 GİZEM ATEŞ 6-1 6-4
GİZEM ATEŞ
6 ELİF AKKOYUN WO
GİZEM ATEŞ
7 BYE 6-0 6-0
NEHİR KURBET
8 NEHİR KURBET
SABİNA SHAIDULLINA
9 ALARA KURBET 6-0 6-1
ALARA KURBET
10 BYE
GÜLŞAH ÇETİN
11 FADİMA DİLARA AYAN 6-1 6-1
GÜLŞAH ÇETİN
12 GÜLŞAH ÇETİN 6-1 6-0
GÜLŞAH ÇETİN
13 TUANA ÖZ 6-1 6-1
TUANA ÖZ
14 GİZEM GÜRDERE 6-3 6-1
TUANA ÖZ
15 BYE WO
GÖZDE TURHAN
16 GÖZDE TURHAN
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.