Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 ESEN KÖKÇE 0
2 FADİMA DİLARA AYAN 0
3 GÜLŞAH ÇETİN 0
4 SABİNA SHAIDULLINA 0
5 GİZEM ATEŞ 0
6 GÖZDE TURHAN 0 2
7 NEHİR KURBET 0 4
8 ALARA KURBET 0 3
9 ELİF AKKOYUN 0
10 LARA ÖNAL 0 1
11 TUANA ÖZ 0
12 GİZEM GÜRDERE 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

15.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR REYHAN KAYA - NESRİN AYAN ÖZBEN 6-2 6-4
19:30 +30 - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - FERHAT AKDOĞAN 6-4 6-4
21:00 +30 - TEK ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - ENDER ERDOĞAN 7-6(4) 6-1
22:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT ERKURT - (AÜ) RIDVAN ULUK 6-1 6-0
ATİK - KORT2
18:00 +30 - TEK ERKEKLER (AÜ) EROL KARAHAN - ÇETİN DURDU 7-5 6-2
19:30 +40 - TEK KADINLAR MELTEM ONARAN - ASUMAN KAPLAN ALGIN 6-3 6-4
21:00 +30 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - SERDAR FARUK BATTAL 6-2 6-3
22:30 +30 - TEK ERKEKLER NURİ KIRICI - BEKİR SAMİ NALBANTÇI 6-1 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER FİKRET SARAÇ - TUNCAY YAĞIZ 6-2 6-2
19:30 +18 - TEK KADINLAR EMEL YILMAZ - TESLİME ÖZMEN 6-3 6-3
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ŞAHİN BİÇEN - ALKIM DORYAN 6-3 6-2
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - ENGİN ÇEKEN 6-1 6-2
00:00 +40 - TEK ERKEKLER SERDAR FARUK BATTAL - ÇETİN DURDU WO
ATİK - KORT4
18:00 +18 - TEK KADINLAR SERRA USLU - JANE RAEVA 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - (T) FATMA TOPAL 7-5 6-0
21:00 +18 - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - YİĞİT CEYLAN 6-3 6-4
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - HÜSEYİN OKUDAN 3-6 6-0 10-6
00:00 +40 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - EFTAL GÖNÜLTAŞ WO
ATİK - KORT5
18:00 +18 - TEK KADINLAR ÜLKÜ KÖSE - SEMRA GÜLAY 6-2 6-1
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR GİZEM SIR - DİLARA ŞAHİN 6-0 6-1
21:00 +18 - TEK ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - ENGİN EMSEN 6-2 6-2
22:30 +18 - TEK ERKEKLER (T) NURİ KULCUR - İBRAHİM FİDANCAL 6-4 6-2
00:00 +18 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - MELİZ KAHRAMANOĞLU WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - BEGÜM DEMİR WO
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER CEM VİCİR - KORAY YALÇIN 6-1 6-1
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR GÖNÜL GÜÇLÜ - NEBAHAT CAN 6-1 6-0
22:30 +18 - TEK ERKEKLER ÖZGÜR KAHRAMAN - FATİH SARAÇ 6-4 6-1
23:00 +30 - TEK ERKEKLER EKREM MERT ÖZDEMİR - SERKAN YILDIRIM WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER (AÜ) CUMHUR GÜNAY - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
19:30 Master - TEK ERKEKLER SAMET İSMAİL MERMER - EMRE ÇAĞRI YILMAZ 6-3 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER ŞAFAK SIRCAN - KADER DÖNMEZ 6-1 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER EŞREF CAN ÇATAL - MERT YUSUF ARPAK 6-0 6-0
00:00 Master - TEK ERKEKLER METEHAN ÇAĞLAYAN - MERT YUSUF ARPAK 6-0 6-0

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 LARA ÖNAL
LARA ÖNAL
2 BYE
SABİNA SHAIDULLINA
3 SABİNA SHAIDULLINA WO
SABİNA SHAIDULLINA
4 ESEN KÖKÇE 6-0 6-0
SABİNA SHAIDULLINA
5 GİZEM ATEŞ 6-1 6-4
GİZEM ATEŞ
6 ELİF AKKOYUN WO
GİZEM ATEŞ
7 BYE 6-0 6-0
NEHİR KURBET
8 NEHİR KURBET
SABİNA SHAIDULLINA
9 ALARA KURBET 6-0 6-1
ALARA KURBET
10 BYE
GÜLŞAH ÇETİN
11 FADİMA DİLARA AYAN 6-1 6-1
GÜLŞAH ÇETİN
12 GÜLŞAH ÇETİN 6-1 6-0
GÜLŞAH ÇETİN
13 TUANA ÖZ 6-1 6-1
TUANA ÖZ
14 GİZEM GÜRDERE 6-3 6-1
TUANA ÖZ
15 BYE WO
GÖZDE TURHAN
16 GÖZDE TURHAN
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.