Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18

1 HATİCE YAVERİ 1180 1
2 SIDIKA DEDA 720 2
3 GÖZDE GÖK AKPINAR 540 3
4 FATMA BAŞAK BAHARLI 180
5 ASUMAN KAPLAN ALGIN 180 4
6 NESRİN AYAN ÖZBEN 90
7 ELİF SAYGI 90
8 HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU 90
9 TİJEN ÇAVUŞOĞLU 0
10 MELTEM ONARAN 0
11 REYHAN KAYA 0
12 EFTAL GÖNÜLTAŞ 0
13 FATMA SAYIN 0
14 NEBAHAT CAN 0
15 EBRU KÖSEDAĞI 0
16 (OÜ) EBRU TÜREL 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

19.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR GÖZDE GÖK AKPINAR - FATMA BAŞAK BAHARLI 6-1 5-7 6-0
19:30 +40 - TEK ERKEKLER MUSTAFA ÖZTÜRK - AHMET ERDEM UÇAK 5-7 6-3 6-4
21:30 Master - ÇİFT ERKEKLER TAYFUR ARDIÇ - NAZİF HİKMET AKSOY - SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER 6-2 6-3
ATİK - KORT2
14:30 +50 - TEK ERKEKLER ENGİN KARAYEL - SAİM EVRAN 6-3 6-3
16:00 +50 - TEK ERKEKLER ŞENER ÖZDEMİR - KADİR DÖNMEZ 1-6 6-2 6-3
18:00 +50 - TEK ERKEKLER SÜLEYMAN CAN URYAN - MUSTAFA GİZLİ 6-3 4-6 6-4
19:30 +40 - TEK ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ERDEM NEŞŞAR 7-5 6-4
21:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR - HULUSİ AKAN 7-5 6-1
22:30 Master - TEK KADINLAR FADİMA DİLARA AYAN - GÜLŞAH ÇETİN 6-1 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER TUNCAY YAĞIZ - ALİ UZ 6-1 6-3
19:30 +18 - ÇİFT ERKEKLER TUNCAY YAĞIZ - ENDER ERDOĞAN - (AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER 3-6 6-1 10-5
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 6-4 6-4
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ABDULLAH KOCAOĞLU - BARIŞ OSKAY 7-5 6-2
ATİK - KORT4
16:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR ANNA KARABAKİ - IŞIL ÖZNUR ÖZER WO
18:00 +18 - TEK ERKEKLER LEVENT ÇAVUŞOĞLU - FATİH SARAÇ 6-3 6-2
19:30 +18 - ÇİFT KADINLAR ÖZNUR YILDIRIM - TESLİME ÖZMEN - FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ 6-3 6-0
21:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER (AÜ) EYÜP BERBER - TUBA FİDANCAL - SEVGİ ÖZGÜLER - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-2 2-6 10-6
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - MUHSİN MERT ÇITIR 7-6(4) 6-0
ATİK - KORT5
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL - ÇETİN DURDU - FATİH BOZKAYA 6-2 6-2
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER SALİH ALAGÖZ - GÜLAY ÖZALPAGUT - TAYFUR ARDIÇ - FATMA SAYIN 6-3 6-3
21:00 +18 - ÇİFT KADINLAR SERRA USLU - SEMRA GÜLAY - ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 6-3 6-4
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK ERKEKLER (T) ABDALMALİK MUKHLİS - MEHMET DEMİRKAYA WO
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ALİ UZ - SEMRA GÜLAY - ASUMAN KAPLAN ALGIN - ZAFER OKA 1-6 7-6 18-16
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR BETÜL TÜRKOĞLU - NURSEDA KARAÇAY 6-1 6-0
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK KADINLAR GİZEM ATEŞ - NEHİR KURBET 6-0 6-0
20:00 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - SAMET İSMAİL MERMER 6-0 6-0
22:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ELİF AKKOYUN - UMUT AKKOYUN - GİZEM GÜRDERE - RAGIP TEMEL 6-2 6-2
00:00 Master - TEK KADINLAR LARA ÖNAL - SABİNA SHAIDULLINA WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 HATİCE YAVERİ
HATİCE YAVERİ
2 EFTAL GÖNÜLTAŞ WO
FATMA SAYIN
3 EBRU KÖSEDAĞI 3-6 6-4 7-5
FATMA SAYIN
4 FATMA SAYIN 6-1 6-1
FATMA SAYIN
5 REYHAN KAYA 1-6 6-3 7-6(5)
NESRİN AYAN ÖZBEN
6 NESRİN AYAN ÖZBEN 6-2 6-4
ASUMAN KAPLAN ALGIN
7 MELTEM ONARAN 6-3 6-1
ASUMAN KAPLAN ALGIN
8 ASUMAN KAPLAN ALGIN 6-3 6-4
SIDIKA DEDA
9 GÖZDE GÖK AKPINAR 2-6 6-4 6-3
GÖZDE GÖK AKPINAR
10 TİJEN ÇAVUŞOĞLU WO
FATMA BAŞAK BAHARLI
11 ELİF SAYGI 6-1 5-7 6-0
FATMA BAŞAK BAHARLI
12 FATMA BAŞAK BAHARLI 7-5 6-0
SIDIKA DEDA
13 HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-1 7-5
HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU
14 NEBAHAT CAN 6-0 6-0
SIDIKA DEDA
15 (OÜ) EBRU TÜREL 6-3 6-2
SIDIKA DEDA
16 SIDIKA DEDA 6-0 6-1
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.