Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 (AÜ) DENİZ TEKDAL 2000 1
2 TUBA FİDANCAL 780 2
3 SERRA USLU 540 3
4 NURHAYAT ÖĞÜŞ 360 4
5 ÜLKÜ KÖSE 180 5
6 IŞIL ÖZNUR ÖZER 180 6
7 MELİZ KAHRAMANOĞLU 90 8
8 ÖZNUR YILDIRIM 90 7
9 EMEL YILMAZ 0
10 (T) NUR CANPINAR 0
11 NESRİN AYAN ÖZBEN 0
12 HATİCE YAVERİ 0
13 ANNA KARABAKİ 0
14 SEMRA GÜLAY 0
15 JANE RAEVA 0
16 BEGÜM DEMİR 0
17 ASUMAN KAPLAN ALGIN 0
18 TESLİME ÖZMEN 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

19.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR GÖZDE GÖK AKPINAR - FATMA BAŞAK BAHARLI 6-1 5-7 6-0
19:30 +40 - TEK ERKEKLER MUSTAFA ÖZTÜRK - AHMET ERDEM UÇAK 5-7 6-3 6-4
21:30 Master - ÇİFT ERKEKLER TAYFUR ARDIÇ - NAZİF HİKMET AKSOY - SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER 6-2 6-3
ATİK - KORT2
14:30 +50 - TEK ERKEKLER ENGİN KARAYEL - SAİM EVRAN 6-3 6-3
16:00 +50 - TEK ERKEKLER ŞENER ÖZDEMİR - KADİR DÖNMEZ 1-6 6-2 6-3
18:00 +50 - TEK ERKEKLER SÜLEYMAN CAN URYAN - MUSTAFA GİZLİ 6-3 4-6 6-4
19:30 +40 - TEK ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ERDEM NEŞŞAR 7-5 6-4
21:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR - HULUSİ AKAN 7-5 6-1
22:30 Master - TEK KADINLAR FADİMA DİLARA AYAN - GÜLŞAH ÇETİN 6-1 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER TUNCAY YAĞIZ - ALİ UZ 6-1 6-3
19:30 +18 - ÇİFT ERKEKLER TUNCAY YAĞIZ - ENDER ERDOĞAN - (AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER 3-6 6-1 10-5
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 6-4 6-4
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ABDULLAH KOCAOĞLU - BARIŞ OSKAY 7-5 6-2
ATİK - KORT4
16:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR ANNA KARABAKİ - IŞIL ÖZNUR ÖZER WO
18:00 +18 - TEK ERKEKLER LEVENT ÇAVUŞOĞLU - FATİH SARAÇ 6-3 6-2
19:30 +18 - ÇİFT KADINLAR ÖZNUR YILDIRIM - TESLİME ÖZMEN - FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ 6-3 6-0
21:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER (AÜ) EYÜP BERBER - TUBA FİDANCAL - SEVGİ ÖZGÜLER - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-2 2-6 10-6
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - MUHSİN MERT ÇITIR 7-6(4) 6-0
ATİK - KORT5
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL - ÇETİN DURDU - FATİH BOZKAYA 6-2 6-2
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER SALİH ALAGÖZ - GÜLAY ÖZALPAGUT - TAYFUR ARDIÇ - FATMA SAYIN 6-3 6-3
21:00 +18 - ÇİFT KADINLAR SERRA USLU - SEMRA GÜLAY - ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 6-3 6-4
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK ERKEKLER (T) ABDALMALİK MUKHLİS - MEHMET DEMİRKAYA WO
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ALİ UZ - SEMRA GÜLAY - ASUMAN KAPLAN ALGIN - ZAFER OKA 1-6 7-6 18-16
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR BETÜL TÜRKOĞLU - NURSEDA KARAÇAY 6-1 6-0
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK KADINLAR GİZEM ATEŞ - NEHİR KURBET 6-0 6-0
20:00 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - SAMET İSMAİL MERMER 6-0 6-0
22:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ELİF AKKOYUN - UMUT AKKOYUN - GİZEM GÜRDERE - RAGIP TEMEL 6-2 6-2
00:00 Master - TEK KADINLAR LARA ÖNAL - SABİNA SHAIDULLINA WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 (AÜ) DENİZ TEKDAL
(AÜ) DENİZ TEKDAL
2 BYE
(AÜ) DENİZ TEKDAL
3 ANNA KARABAKİ WO
ANNA KARABAKİ
4 BYE
(AÜ) DENİZ TEKDAL
5 HATİCE YAVERİ WO
HATİCE YAVERİ
6 BEGÜM DEMİR WO
HATİCE YAVERİ
7 BYE WO
MELİZ KAHRAMANOĞLU
8 MELİZ KAHRAMANOĞLU
(AÜ) DENİZ TEKDAL
9 ÜLKÜ KÖSE 6-1 7-5
ÜLKÜ KÖSE
10 BYE
ÜLKÜ KÖSE
11 SEMRA GÜLAY 6-2 6-1
SEMRA GÜLAY
12 BYE
ÜLKÜ KÖSE
13 (T) NUR CANPINAR 6-3 5-7 7-6(4)
(T) NUR CANPINAR
14 BYE
NURHAYAT ÖĞÜŞ
15 BYE WO
NURHAYAT ÖĞÜŞ
16 NURHAYAT ÖĞÜŞ
(AÜ) DENİZ TEKDAL
17 SERRA USLU 7-5 2-6 6-2
SERRA USLU
18 BYE
SERRA USLU
19 JANE RAEVA 6-2 6-3
JANE RAEVA
20 BYE
SERRA USLU
21 NESRİN AYAN ÖZBEN 6-1 6-3
NESRİN AYAN ÖZBEN
22 BYE
NESRİN AYAN ÖZBEN
23 BYE 6-0 6-1
IŞIL ÖZNUR ÖZER
24 IŞIL ÖZNUR ÖZER
SERRA USLU
25 ÖZNUR YILDIRIM 6-2 6-4
ÖZNUR YILDIRIM
26 BYE
ASUMAN KAPLAN ALGIN
27 ASUMAN KAPLAN ALGIN 3-6 6-2 6-2
ASUMAN KAPLAN ALGIN
28 BYE
ASUMAN KAPLAN ALGIN
29 EMEL YILMAZ 6-0 4-6 7-6(2)
TESLİME ÖZMEN
30 TESLİME ÖZMEN 6-3 6-3
TUBA FİDANCAL
31 BYE 6-4 6-1
TUBA FİDANCAL
32 TUBA FİDANCAL
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.