Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 (AÜ) DENİZ TEKDAL 2000 1
2 TUBA FİDANCAL 780 2
3 SERRA USLU 540 3
4 NURHAYAT ÖĞÜŞ 360 4
5 ÜLKÜ KÖSE 180 5
6 IŞIL ÖZNUR ÖZER 180 6
7 MELİZ KAHRAMANOĞLU 90 8
8 ÖZNUR YILDIRIM 90 7
9 EMEL YILMAZ 0
10 (T) NUR CANPINAR 0
11 NESRİN AYAN ÖZBEN 0
12 HATİCE YAVERİ 0
13 ANNA KARABAKİ 0
14 SEMRA GÜLAY 0
15 JANE RAEVA 0
16 BEGÜM DEMİR 0
17 ASUMAN KAPLAN ALGIN 0
18 TESLİME ÖZMEN 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

12.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
21:00 +50 - TEK ERKEKLER AVNİ BİLGİÇ - ŞABAN BALCI 6-0 6-0
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER HÜSEYİN KAÇAR - ÇEVİK KÖKEN 6-0 6-1
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER SEMİH ÇOLAKOĞLU - BERK SUYEK 5-7 7-6(3) 10-8
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAMİT AKÇIRA - (AÜ) MUAMMER GÖKDERE 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER AHMET DÜDEN - (H) CİHAN BARCIN 7-6(4) 6-1
ATİK - KORT4
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER FIRAT TEKİN - CENK GÜRSOY 6-0 6-1
19:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER TURAL SAFARALIYEV - NİYAZİ ERTAN 7-5 7-6
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - MURAT ATAMER 6-3 6-3
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ÖZGÜR ALACABA - ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 7-5 6-3
ATİK - KORT5
18:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAYDAR ALTUN - İBRAHİM TÜRKER 4-6 6-3 10-4
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER BAYBARS ÇAĞCI - SERTER KOCABABA 6-2 6-4
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER BUĞRA MASLAK - (AÜ) ORHAN GÜL 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER ENGİN ÇEKEN - EMRE BAŞBUĞ 7-6(4) 2-6 14-12
ATİK - KORT6
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER SERKAN TATLI - ATALAY YAŞAR 6-4 6-7(4) 10-8
19:30 +30 - TEK ERKEKLER FATİH BOZKAYA - MURAT ZENGİN WO
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER SERCAN MENGÜÇ - ABDULLAH KOCAOĞLU 4-6 6-4 10-7
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KAMİL İNCELER - FEVZİ KAYA 6-2 2-6 10-5
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 +50 - TEK ERKEKLER SÜLEYMAN CAN URYAN - (AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI 6-0 6-0
19:30 +50 - TEK ERKEKLER AHMET BULUT - MUHİTTİN ALAKUŞ WO
21:00 +18 - TEK ERKEKLER HAKAN ÇINAR - BAYRAM BAYRAMOĞULLARI WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 (AÜ) DENİZ TEKDAL
(AÜ) DENİZ TEKDAL
2 BYE
(AÜ) DENİZ TEKDAL
3 ANNA KARABAKİ WO
ANNA KARABAKİ
4 BYE
(AÜ) DENİZ TEKDAL
5 HATİCE YAVERİ WO
HATİCE YAVERİ
6 BEGÜM DEMİR WO
HATİCE YAVERİ
7 BYE WO
MELİZ KAHRAMANOĞLU
8 MELİZ KAHRAMANOĞLU
(AÜ) DENİZ TEKDAL
9 ÜLKÜ KÖSE 6-1 7-5
ÜLKÜ KÖSE
10 BYE
ÜLKÜ KÖSE
11 SEMRA GÜLAY 6-2 6-1
SEMRA GÜLAY
12 BYE
ÜLKÜ KÖSE
13 (T) NUR CANPINAR 6-3 5-7 7-6(4)
(T) NUR CANPINAR
14 BYE
NURHAYAT ÖĞÜŞ
15 BYE WO
NURHAYAT ÖĞÜŞ
16 NURHAYAT ÖĞÜŞ
(AÜ) DENİZ TEKDAL
17 SERRA USLU 7-5 2-6 6-2
SERRA USLU
18 BYE
SERRA USLU
19 JANE RAEVA 6-2 6-3
JANE RAEVA
20 BYE
SERRA USLU
21 NESRİN AYAN ÖZBEN 6-1 6-3
NESRİN AYAN ÖZBEN
22 BYE
NESRİN AYAN ÖZBEN
23 BYE 6-0 6-1
IŞIL ÖZNUR ÖZER
24 IŞIL ÖZNUR ÖZER
SERRA USLU
25 ÖZNUR YILDIRIM 6-2 6-4
ÖZNUR YILDIRIM
26 BYE
ASUMAN KAPLAN ALGIN
27 ASUMAN KAPLAN ALGIN 3-6 6-2 6-2
ASUMAN KAPLAN ALGIN
28 BYE
ASUMAN KAPLAN ALGIN
29 EMEL YILMAZ 6-0 4-6 7-6(2)
TESLİME ÖZMEN
30 TESLİME ÖZMEN 6-3 6-3
TUBA FİDANCAL
31 BYE 6-4 6-1
TUBA FİDANCAL
32 TUBA FİDANCAL
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.