Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18

1 UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF 1380
2 ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN 1270 2
3 TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY 1170 4
4 MERT KARYAĞDI - ÖNDER BALCI 1090 3
5 GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN 720
6 KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN 600 1
7 SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER 180
8 HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK 180
9 MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK 90
10 ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ 0
11 TAYFUR ARDIÇ - NAZİF HİKMET AKSOY 0
12 POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK 0
13 TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ 0
14 METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 0
15 (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA 0
16 İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

18.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
15:00 +30 - TEK ERKEKLER İSMAİL VOLKAN - (AÜ) CUMHUR GÜNAY 4-6 7-5 6-3
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - EZGİ TEZEL WO
18:00 +40 - TEK KADINLAR ELİF SAYGI - FATMA BAŞAK BAHARLI 7-5 6-0
19:30 +40 - TEK KADINLAR HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - SIDIKA DEDA 6-3 6-2
21:00 +40 - TEK KADINLAR NESRİN AYAN ÖZBEN - ASUMAN KAPLAN ALGIN 6-3 6-1
ATİK - KORT2
15:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER ENGİN EMSEN - ERDAL ANIK - ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 6-1 6-1
16:30 +40 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - SALİH ALAGÖZ 6-1 6-2
18:00 +40 - TEK ERKEKLER BEKİR SAMİ NALBANTÇI - ERDEM NEŞŞAR 6-7(4) 6-1 6-3
19:30 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR - (AÜ) HAKAN BERBER 6-4 6-4
21:00 +40 - TEK ERKEKLER ÇETİN DURDU - HAKAN KURT 6-3 4-6 6-3
ATİK - KORT3
15:00 +18 - TEK ERKEKLER MUHAMMET KABAK - (T) ABDALMALİK MUKHLİS 7-5 6-0
16:30 +30 - TEK ERKEKLER FATİH ÖZŞAHİN - ORÇUN ARIKAN 3-6 6-1 6-2
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR HÜLYA DOYRAN - MANOLYA İNCEOĞLU 6-3 7-5
19:30 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - FERHAT AKDOĞAN 6-2 6-0
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER TAYFUR ARDIÇ - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR - FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU 6-2 6-3
ATİK - KORT4
15:00 +18 - ÇİFT KADINLAR FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR - IRMAK KONUKALDI - GÜLAY ÖZALPAGUT 6-3 7-6(4)
16:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER NİLGÜN ZOR - OKAN URUK - ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - İSMAİL VOLKAN 6-4 6-4
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER SAİM EVRAN - NECDET RÜŞTÜ BOZKURT - HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - SALİH ALAGÖZ 6-1 3-6 10-4
19:30 +18 - TEK KADINLAR ASUMAN KAPLAN ALGIN - TUBA FİDANCAL 6-0 4-6 7-6(2)
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER VEHBİ ONUR SARISALTIK - (H) CİHAN BARCIN 6-4 3-6 10-8
ATİK - KORT5
15:00 +18 - TEK ERKEKLER ALİ UZ - İBRAHİM FİDANCAL 6-0 1-6 6-2
16:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR MERVE NUR ESER - YEŞİM ŞEKERSOY WO
18:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER MELTEM ONARAN - NEDİM OĞUZ - MÜJGAN ARISAN - (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA 6-2 6-4
19:30 +18 - ÇİFT ERKEKLER BERK ATAKAN - NEDİM OĞUZ - BAYRAM BAYAZIT - İSMET YENİGÜN 6-4 6-2
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI - MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA WO
ATİK - KORT6
15:00 +18 - TEK ERKEKLER BAYRAM BAYRAMOĞULLARI - MEHMET DEMİRKAYA 6-1 6-0
16:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER (AÜ) DENİZ TEKDAL - KAMURAN GÜNDOĞDU - ALİ ÖZER KIRIMLIGİL - ÖZNUR YILDIRIM 6-1 6-4
18:00 +18 - TEK KADINLAR ÜLKÜ KÖSE - NURHAYAT ÖĞÜŞ 6-3 5-7 7-6(4)
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER FATMA BAŞAK BAHARLI - (AÜ) TANER KARA - HATİCE YAVERİ - MUSTAFA KOCABIYIK 6-1 4-6 10-5
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - DİDEM YILMAZ 6-3 6-7 10-5
ATİK - KORT8
15:00 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - KORAY YALÇIN 6-0 6-4
ATİK - KORT9
15:00 Teşvik - TEK ERKEKLER MURAT SİNİM - ALKIM DORYAN 4-6 6-1 10-7
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - ÇİFT ERKEKLER POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK - İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE WO
15:30 Master - TEK ERKEKLER MOAZ ASSAF - MERT KARYAĞDI 6-0 6-1
18:30 Master - TEK ERKEKLER MERT YUSUF ARPAK - UMUT ERKURT 6-7 6-2 6-3
20:00 Master - TEK KADINLAR TUANA ÖZ - GİZEM GÜRDERE 6-3 6-1
21:30 Master - TEK KADINLAR SABİNA SHAIDULLINA - ESEN KÖKÇE 6-0 6-0

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN
UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF
2 UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF WO
UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF
3 TAYFUR ARDIÇ - NAZİF HİKMET AKSOY 6-1 6-1
SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER
4 SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER 6-2 6-3
UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF
5 (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA 6-0 6-0
POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK
6 POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO
İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE
7 İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE WO
İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE
8 TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY WO
UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF
9 MERT KARYAĞDI - ÖNDER BALCI 5-7 6-2 10-7
MERT KARYAĞDI - ÖNDER BALCI
10 METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 6-2 6-2
MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK
11 TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ 6-4 5-7 10-5
MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK
12 MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK WO
MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK
13 GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN 6-1 6-4
ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ
14 ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ WO
HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK
15 HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK 7-6(5) 6-2
HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK
16 ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.