Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF 1380
2 ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN 1270 2
3 TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY 1170 4
4 MERT KARYAĞDI - ÖNDER BALCI 1090 3
5 GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN 720
6 KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN 600 1
7 SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER 180
8 HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK 180
9 MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK 90
10 ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ 0
11 TAYFUR ARDIÇ - NAZİF HİKMET AKSOY 0
12 POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK 0
13 TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ 0
14 METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 0
15 (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA 0
16 İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

13.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +50 - TEK ERKEKLER HÜSEYİN YAŞAR - KROŞ SHARİ WO
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER FATİH BAY - KAAN AY 6-1 6-1
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER ŞAHİN BİÇEN - ATALAY YAŞAR 3-6 6-4 10-3
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - FEVZİ KAYA 5-7 6-3 10-6
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER A. UTKU ATAY - FIRAT TEKİN 6-1 6-2
ATİK - KORT2
16:00 +50 - TEK ERKEKLER ŞENER ÖZDEMİR - SEYHAN FIRAT 7-6(4) 6-3
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER İSMAİL SAİT SOYER - ONUR TİRYAKİOĞLU 6-4 6-3
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KUDRET SERİN - ATAKAN GÜNTÜRKÜN 6-4 6-4
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ENGİN ÇEKEN - CENGİZHAN ELMAS WO
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER MAHİR ERSOY - VEHBİ ONUR SARISALTIK 6-0 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +30 - TEK ERKEKLER AYHAN AYDOST - (AÜ) CUMHUR GÜNAY 6-2 3-6 6-1
19:30 +18 - TEK ERKEKLER EMRE ÇAĞRI YILMAZ - LEVENT ÇAVUŞOĞLU 3-6 6-4 7-5
21:00 +30 - TEK ERKEKLER OKAN URUK - EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 7-6(4)
22:30 +18 - TEK ERKEKLER BERK SUYEK - ÖZGÜR KAHRAMAN 6-0 6-1
00:00 +40 - TEK KADINLAR GÖZDE GÖK AKPINAR - TİJEN ÇAVUŞOĞLU WO
ATİK - KORT4
18:00 +18 - TEK ERKEKLER İBRAHİM TÜRKER - TUNCAY YAĞIZ 6-0 6-0
19:30 +30 - TEK ERKEKLER İSMAİL VOLKAN - ALİ UZ 4-6 7-6(4) 6-3
21:00 +18 - TEK ERKEKLER ENVER ÇELİK - FERHAT AKDOĞAN 1-6 6-1 6-1
22:30 +18 - TEK ERKEKLER FURKAN KURT - (T) ABDALMALİK MUKHLİS WO
00:00 Master - TEK ERKEKLER TURGUT KORKUT - ATACAN ÖZTÜRK WO
ATİK - KORT5
18:00 +30 - TEK ERKEKLER FATİH ÖZŞAHİN - HAKAN ÇINAR WO
19:30 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - (T) NURİ KULCUR 6-3 6-3
21:00 +30 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-1 6-3
22:30 +18 - TEK ERKEKLER MUHAMMET KABAK - (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 6-4 3-6 6-4
00:00 Master - TEK ERKEKLER HAKAN KURT - ANDREY VOLODİN WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - KAAN KAPTAN WO
19:30 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - CİHAN ERTÜRK 6-2 6-2
21:00 +30 - TEK ERKEKLER EŞREF CAN ÇATAL - HAKAN KURT 6-2 6-3
22:30 +18 - TEK ERKEKLER NURİ KIRICI - ERCAN ÇİZMECİLER WO
00:00 +40 - TEK ERKEKLER POLAT AYDAL - (AÜ) HAKAN BERBER WO
ATİK - KORT8
18:00 Master - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - SEYFİ KESKİNER WO
19:30 Master - TEK ERKEKLER ALPER OKAY MERYUMOĞLU - ŞAFAK SIRCAN WO
21:00 Master - TEK ERKEKLER KADER DÖNMEZ - HALİS TUNAY ASLAN WO
22:30 Master - TEK ERKEKLER TAN EREN AYKAÇ - UMUT ERKURT WO
00:00 +40 - TEK ERKEKLER ÖMER KORCAN ATEŞ - ERDAL EKER WO
ATİK - KORT9
18:00 Master - TEK ERKEKLER (AÜ) RIDVAN ULUK - BAYRAM OZAN ÇETİN WO
19:30 Master - TEK ERKEKLER HASAN BERKE OKTAY - METEHAN ÇAĞLAYAN WO
21:00 Master - TEK ERKEKLER KUTSAL KORKMAZ - ERAY ERASLAN WO
22:30 Master - TEK ERKEKLER MERT KARYAĞDI - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ZAFER SEVER - YILDIRIM YANAROĞLU 6-2 6-1
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER CEM VİCİR - ALİ İLHAN KARAKAYA 6-4 6-0
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER (T) MUTLU ŞENER - SEMİH ÇOLAKOĞLU 6-0 6-1
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER CENGİZ YILMAZ - MURAT SİNİM 7-6 6-4
00:00 Master - TEK ERKEKLER HIFZI RIZA ÇIKIKÇI - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN
UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF
2 UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF WO
UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF
3 TAYFUR ARDIÇ - NAZİF HİKMET AKSOY 6-1 6-1
SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER
4 SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER 6-2 6-3
UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF
5 (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA 6-0 6-0
POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK
6 POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO
İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE
7 İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE WO
İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE
8 TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY WO
UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF
9 MERT KARYAĞDI - ÖNDER BALCI 5-7 6-2 10-7
MERT KARYAĞDI - ÖNDER BALCI
10 METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 6-2 6-2
MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK
11 TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ 6-4 5-7 10-5
MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK
12 MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK WO
MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK
13 GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN 6-1 6-4
ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ
14 ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ WO
HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK
15 HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK 7-6(5) 6-2
HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK
16 ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.