Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 TAYFUR ARDIÇ - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 1000 1
2 POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK 1000 2
3 MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ 720 3
4 OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN 360 4
5 SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL 0
6 OĞUZ BAHARLI - ZAFER OKA 0
7 HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - SALİH ALAGÖZ 0
8 TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 0
9 (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN 0
10 (AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER 0
11 FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU 0
12 SAİM EVRAN - NECDET RÜŞTÜ BOZKURT 0
13 ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 0 8
14 ENGİN EMSEN - ERDAL ANIK 0
15 TUNCAY YAĞIZ - ENDER ERDOĞAN 0
16 ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA 0 6
17 BEKİR SAMİ NALBANTÇI - AHMET ERDEM UÇAK 0
18 CİHAT BARAN KARABAKİ - ALEXANDR VOLODİN 0
19 M.ÜMİT ERSUN - NEDİM AKILVEREN 0
20 BAYRAM BAYAZIT - İSMET YENİGÜN 0
21 BERK ATAKAN - NEDİM OĞUZ 0
22 ÇETİN DURDU - FATİH BOZKAYA 0
23 METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 0
24 ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ 0 5
25 NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN 0 7

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

16.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR EBRU KÖSEDAĞI - FATMA SAYIN 6-1 6-1
19:30 +40 - TEK KADINLAR HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - NEBAHAT CAN 6-0 6-0
21:00 +40 - TEK ERKEKLER HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - HAKAN KURT 6-3 1-6 7-5
22:30 +30 - TEK ERKEKLER KAMİL ŞAHİN - EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 6-4
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN - UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF WO
00:00 +18 - ÇİFT KADINLAR MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR - SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL WO
ATİK - KORT2
18:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) EYÜP BERBER - HULUSİ AKAN 6-2 SA
19:30 +40 - TEK KADINLAR (OÜ) EBRU TÜREL - SIDIKA DEDA 6-0 6-1
21:00 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - GÖKHAN MUTLU 6-4 6-1
22:30 +18 - TEK KADINLAR (AÜ) DENİZ TEKDAL - HATİCE YAVERİ WO
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ - MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI - ASUMAN KAPLAN ALGIN - TALAT TAŞDEMİR WO
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR ECE EKEKON - ECEM ŞENTÜRK 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR MANOLYA İNCEOĞLU - İPEK UYSAL WO
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - MERT FURKAN VOLKAN 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - ÇEVİK KÖKEN 6-1 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN - GÖZDE TURHAN - BORA ARBAĞ WO
ATİK - KORT4
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR DİDEM YILMAZ - EMİNE GÜNAY 6-1 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - NURSEDA KARAÇAY 4-6 6-3 11-9
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - GİZEM SIR 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER (H) CİHAN BARCIN - ERTAN KAYGISIZ 6-4 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN - ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER LARA ÖNAL - ARDA ÖNAL - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI WO
ATİK - KORT5
18:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAKAN KOCABAŞ - ABDULLAH KOCAOĞLU 6-2 1-6 10-6
19:30 +18 - TEK KADINLAR TESLİME ÖZMEN - TUBA FİDANCAL 6-4 6-1
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - MURAT ATAMER 7-5 6-3
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER MUHSİN MERT ÇITIR - ÖMER HALİL ÇOLAK 6-3 6-3
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE - TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY WO
00:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER BEGÜM DEMİR - DENİZ YILDIZ - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR NESRİN AYAN ÖZBEN - IŞIL ÖZNUR ÖZER 6-0 6-1
19:30 +18 - TEK KADINLAR ÖZNUR YILDIRIM - ASUMAN KAPLAN ALGIN 3-6 6-2 6-2
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 6-0 6-0
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - (T) ABDALMALİK MUKHLİS 6-1 4-6 10-7
23:00 Master - TEK KADINLAR GİZEM ATEŞ - ELİF AKKOYUN WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER ATACAN ÖZTÜRK - MERT KARYAĞDI 6-2 6-2
19:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - ANDREY VOLODİN 6-2 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER SEYFİ KESKİNER - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER ERAY ERASLAN - MOAZ ASSAF 6-1 6-1
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA - POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 TAYFUR ARDIÇ - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
TAYFUR ARDIÇ - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
2 BYE
FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU
3 CİHAT BARAN KARABAKİ - ALEXANDR VOLODİN 6-2 6-3
FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU
4 FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU 6-1 6-2
FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU
5 BEKİR SAMİ NALBANTÇI - AHMET ERDEM UÇAK 6-4 4-6 10-6
TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS
6 TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-2 6-3
TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS
7 ENGİN EMSEN - ERDAL ANIK 3-6 6-4 10-8
ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN
8 ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 6-1 6-1
FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU
9 ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ 6-4 4-6 10-7
ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ
10 BYE
ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ
11 TUNCAY YAĞIZ - ENDER ERDOĞAN 6-0 6-4
(AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER
12 (AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER 3-6 6-1 10-5
SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL
13 SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL 7-5 6-7(5) 10-4
SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL
14 ÇETİN DURDU - FATİH BOZKAYA 6-2 6-2
SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL
15 BYE 6-1 6-0
OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN
16 OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN
ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
17 MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ 6-3 6-1
MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ
18 BYE
MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ
19 M.ÜMİT ERSUN - NEDİM AKILVEREN 6-1 7-5
OĞUZ BAHARLI - ZAFER OKA
20 OĞUZ BAHARLI - ZAFER OKA 6-1 6-2
ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
21 BERK ATAKAN - NEDİM OĞUZ 6-4 6-4
BERK ATAKAN - NEDİM OĞUZ
22 BAYRAM BAYAZIT - İSMET YENİGÜN 6-4 6-2
ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
23 BYE 6-3 6-3
ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
24 ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
25 NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN 6-3 6-3
NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN
26 BYE
NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN
27 SAİM EVRAN - NECDET RÜŞTÜ BOZKURT 7-5 7-6(5)
HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - SALİH ALAGÖZ
28 HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - SALİH ALAGÖZ 6-1 3-6 10-4
NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN
29 (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN 6-3 6-2
(AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN
30 METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ WO
(AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN
31 BYE WO
POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK
32 POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.