Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 TAYFUR ARDIÇ - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 1000 1
2 POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK 1000 2
3 MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ 720 3
4 OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN 360 4
5 SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL 0
6 OĞUZ BAHARLI - ZAFER OKA 0
7 HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - SALİH ALAGÖZ 0
8 TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 0
9 (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN 0
10 (AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER 0
11 FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU 0
12 SAİM EVRAN - NECDET RÜŞTÜ BOZKURT 0
13 ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 0 8
14 ENGİN EMSEN - ERDAL ANIK 0
15 TUNCAY YAĞIZ - ENDER ERDOĞAN 0
16 ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA 0 6
17 BEKİR SAMİ NALBANTÇI - AHMET ERDEM UÇAK 0
18 CİHAT BARAN KARABAKİ - ALEXANDR VOLODİN 0
19 M.ÜMİT ERSUN - NEDİM AKILVEREN 0
20 BAYRAM BAYAZIT - İSMET YENİGÜN 0
21 BERK ATAKAN - NEDİM OĞUZ 0
22 ÇETİN DURDU - FATİH BOZKAYA 0
23 METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 0
24 ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ 0 5
25 NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN 0 7

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

6.8.2021 Maç Programı
Kayıt bulunamadı

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 TAYFUR ARDIÇ - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
TAYFUR ARDIÇ - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
2 BYE
FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU
3 CİHAT BARAN KARABAKİ - ALEXANDR VOLODİN 6-2 6-3
FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU
4 FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU 6-1 6-2
FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU
5 BEKİR SAMİ NALBANTÇI - AHMET ERDEM UÇAK 6-4 4-6 10-6
TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS
6 TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-2 6-3
TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS
7 ENGİN EMSEN - ERDAL ANIK 3-6 6-4 10-8
ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN
8 ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 6-1 6-1
FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU
9 ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ 6-4 4-6 10-7
ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ
10 BYE
ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ
11 TUNCAY YAĞIZ - ENDER ERDOĞAN 6-0 6-4
(AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER
12 (AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER 3-6 6-1 10-5
SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL
13 SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL 7-5 6-7(5) 10-4
SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL
14 ÇETİN DURDU - FATİH BOZKAYA 6-2 6-2
SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL
15 BYE 6-1 6-0
OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN
16 OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN
ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
17 MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ 6-3 6-1
MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ
18 BYE
MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ
19 M.ÜMİT ERSUN - NEDİM AKILVEREN 6-1 7-5
OĞUZ BAHARLI - ZAFER OKA
20 OĞUZ BAHARLI - ZAFER OKA 6-1 6-2
ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
21 BERK ATAKAN - NEDİM OĞUZ 6-4 6-4
BERK ATAKAN - NEDİM OĞUZ
22 BAYRAM BAYAZIT - İSMET YENİGÜN 6-4 6-2
ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
23 BYE 6-3 6-3
ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
24 ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA
25 NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN 6-3 6-3
NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN
26 BYE
NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN
27 SAİM EVRAN - NECDET RÜŞTÜ BOZKURT 7-5 7-6(5)
HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - SALİH ALAGÖZ
28 HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - SALİH ALAGÖZ 6-1 3-6 10-4
NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN
29 (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN 6-3 6-2
(AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN
30 METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ WO
(AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN
31 BYE WO
POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK
32 POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.