Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18

1 (AÜ) MUAMMER GÖKDERE 0 8
2 ÖZGÜR ALACABA 0
3 HAKAN KOCABAŞ 0 3
4 SERACEDDİN ÇELİK 0
5 ADEM ÇELİKLİ 0 7
6 ABDULLAH KOCAOĞLU 0
7 MERT FURKAN VOLKAN 0 6
8 HAMİT AKÇIRA 0
9 (T) ABDALMALİK MUKHLİS 0
10 SERCAN MENGÜÇ 0
11 BARIŞ OSKAY 0
12 (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 0 4
13 CİHAT BARAN KARABAKİ 0 1
14 HAYDAR ALTUN 0
15 NİYAZİ ERTAN 0
16 ÖMER HALİL ÇOLAK 0 2
17 MURAT ATAMER 0
18 ENGİN ÇEKEN 0
19 ŞEVKET KEMAL ALTIN 0
20 HÜSEYİN OKUDAN 0
21 İBRAHİM TÜRKER 0
22 TURAL SAFARALIYEV 0
23 ALKIM DORYAN 0 5
24 ATAKAN GÜNTÜRKÜN 0
25 ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 0
26 MUHSİN MERT ÇITIR 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

22.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +30 - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 6-1 6-2
19:30 +40 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - HULUSİ AKAN 6-2 6-0
21:00 +30 - TEK ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - HAKAN KURT 1-6 6-4 6-2
00:00 Teşvik - TEK KADINLAR GÖNÜL GÜÇLÜ - NURSEDA KARAÇAY WO
ATİK - KORT2
18:00 +40 - TEK KADINLAR FATMA BAŞAK BAHARLI - SIDIKA DEDA 6-1 7-5
19:30 +40 - TEK KADINLAR FATMA SAYIN - ASUMAN KAPLAN ALGIN 1-6 6-3 7-6(5)
21:00 +50 - TEK ERKEKLER SÜLEYMAN CAN URYAN - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 6-1 6-2
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR GÖNÜL GÜÇLÜ - ECE EKEKON 6-0 6-2
19:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - İLKE BARAN 6-2 6-2
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR MERVE ÖZKAN - FİLİZ ŞENAY 6-1 6-0
ATİK - KORT4
18:00 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - LEVENT ÇAVUŞOĞLU 6-0 6-0
19:30 +18 - ÇİFT ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ - SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL 7-5 6-7(5) 10-4
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER KUDRET SERİN - KORAY YALÇIN 6-2 6-7(2) 10-5
ATİK - KORT5
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN - (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN 6-3 6-2
19:30 +18 - ÇİFT KADINLAR FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR - FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ 6-1 6-1
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAMİT AKÇIRA - ALKIM DORYAN 7-5 6-0
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR (AÜ) DENİZ TEKDAL - ÜLKÜ KÖSE 6-1 7-5
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER (AÜ) DENİZ TEKDAL - KAMURAN GÜNDOĞDU - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA 7-6(5) 6-1
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU - TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-4 4-6 10-6
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER KADER DÖNMEZ - ÖNDER BALCI 6-1 6-2
21:30 Master - TEK KADINLAR GÜLŞAH ÇETİN - TUANA ÖZ 6-1 6-1
22:30 Master - ÇİFT ERKEKLER MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK - HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK 6-1 6-4

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 CİHAT BARAN KARABAKİ
CİHAT BARAN KARABAKİ
2 BYE
CİHAT BARAN KARABAKİ
3 ÖZGÜR ALACABA 6-0 6-0
ERSİN ALPAN ÖZTÜRK
4 ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 7-5 6-3
HAMİT AKÇIRA
5 TURAL SAFARALIYEV 6-4 6-4
NİYAZİ ERTAN
6 NİYAZİ ERTAN 7-5 7-6
HAMİT AKÇIRA
7 HAMİT AKÇIRA 6-3 6-4
HAMİT AKÇIRA
8 (AÜ) MUAMMER GÖKDERE 6-3 6-4
HAMİT AKÇIRA
9 ALKIM DORYAN 7-5 6-0
ALKIM DORYAN
10 BYE
ALKIM DORYAN
11 SERACEDDİN ÇELİK 7-5 6-3
MURAT ATAMER
12 MURAT ATAMER 6-3 6-3
ALKIM DORYAN
13 HAYDAR ALTUN 6-4 6-4
HAYDAR ALTUN
14 İBRAHİM TÜRKER 4-6 6-3 10-4
(AAÜ) VITALY LYASHCHENKO
15 BYE 6-0 6-2
(AAÜ) VITALY LYASHCHENKO
16 (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO
HAMİT AKÇIRA
17 HAKAN KOCABAŞ 6-4 6-4
HAKAN KOCABAŞ
18 BYE
ABDULLAH KOCAOĞLU
19 SERCAN MENGÜÇ 6-2 1-6 10-6
ABDULLAH KOCAOĞLU
20 ABDULLAH KOCAOĞLU 4-6 6-4 10-7
ABDULLAH KOCAOĞLU
21 BARIŞ OSKAY 7-5 6-2
BARIŞ OSKAY
22 ENGİN ÇEKEN 6-1 6-2
BARIŞ OSKAY
23 BYE 6-3 6-4
MERT FURKAN VOLKAN
24 MERT FURKAN VOLKAN
ADEM ÇELİKLİ
25 ADEM ÇELİKLİ 6-2 5-7 10-7
ADEM ÇELİKLİ
26 HÜSEYİN OKUDAN 3-6 6-0 10-6
ADEM ÇELİKLİ
27 ATAKAN GÜNTÜRKÜN 6-1 4-6 10-7
(T) ABDALMALİK MUKHLİS
28 (T) ABDALMALİK MUKHLİS 4-6 6-0 10-5
ADEM ÇELİKLİ
29 ŞEVKET KEMAL ALTIN 7-6(4) 6-0
MUHSİN MERT ÇITIR
30 MUHSİN MERT ÇITIR 6-0 6-2
MUHSİN MERT ÇITIR
31 BYE 6-3 6-3
ÖMER HALİL ÇOLAK
32 ÖMER HALİL ÇOLAK
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.