Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 (AÜ) MUAMMER GÖKDERE 0 8
2 ÖZGÜR ALACABA 0
3 HAKAN KOCABAŞ 0 3
4 SERACEDDİN ÇELİK 0
5 ADEM ÇELİKLİ 0 7
6 ABDULLAH KOCAOĞLU 0
7 MERT FURKAN VOLKAN 0 6
8 HAMİT AKÇIRA 0
9 (T) ABDALMALİK MUKHLİS 0
10 SERCAN MENGÜÇ 0
11 BARIŞ OSKAY 0
12 (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 0 4
13 CİHAT BARAN KARABAKİ 0 1
14 HAYDAR ALTUN 0
15 NİYAZİ ERTAN 0
16 ÖMER HALİL ÇOLAK 0 2
17 MURAT ATAMER 0
18 ENGİN ÇEKEN 0
19 ŞEVKET KEMAL ALTIN 0
20 HÜSEYİN OKUDAN 0
21 İBRAHİM TÜRKER 0
22 TURAL SAFARALIYEV 0
23 ALKIM DORYAN 0 5
24 ATAKAN GÜNTÜRKÜN 0
25 ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 0
26 MUHSİN MERT ÇITIR 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

19.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR GÖZDE GÖK AKPINAR - FATMA BAŞAK BAHARLI 6-1 5-7 6-0
19:30 +40 - TEK ERKEKLER MUSTAFA ÖZTÜRK - AHMET ERDEM UÇAK 5-7 6-3 6-4
21:30 Master - ÇİFT ERKEKLER TAYFUR ARDIÇ - NAZİF HİKMET AKSOY - SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER 6-2 6-3
ATİK - KORT2
14:30 +50 - TEK ERKEKLER ENGİN KARAYEL - SAİM EVRAN 6-3 6-3
16:00 +50 - TEK ERKEKLER ŞENER ÖZDEMİR - KADİR DÖNMEZ 1-6 6-2 6-3
18:00 +50 - TEK ERKEKLER SÜLEYMAN CAN URYAN - MUSTAFA GİZLİ 6-3 4-6 6-4
19:30 +40 - TEK ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ERDEM NEŞŞAR 7-5 6-4
21:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR - HULUSİ AKAN 7-5 6-1
22:30 Master - TEK KADINLAR FADİMA DİLARA AYAN - GÜLŞAH ÇETİN 6-1 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER TUNCAY YAĞIZ - ALİ UZ 6-1 6-3
19:30 +18 - ÇİFT ERKEKLER TUNCAY YAĞIZ - ENDER ERDOĞAN - (AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER 3-6 6-1 10-5
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 6-4 6-4
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ABDULLAH KOCAOĞLU - BARIŞ OSKAY 7-5 6-2
ATİK - KORT4
16:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR ANNA KARABAKİ - IŞIL ÖZNUR ÖZER WO
18:00 +18 - TEK ERKEKLER LEVENT ÇAVUŞOĞLU - FATİH SARAÇ 6-3 6-2
19:30 +18 - ÇİFT KADINLAR ÖZNUR YILDIRIM - TESLİME ÖZMEN - FATMA BAŞAK BAHARLI - HATİCE YAVERİ 6-3 6-0
21:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER (AÜ) EYÜP BERBER - TUBA FİDANCAL - SEVGİ ÖZGÜLER - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-2 2-6 10-6
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - MUHSİN MERT ÇITIR 7-6(4) 6-0
ATİK - KORT5
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER SEYHAN FIRAT - HASAN BERAT İLKUL - ÇETİN DURDU - FATİH BOZKAYA 6-2 6-2
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER SALİH ALAGÖZ - GÜLAY ÖZALPAGUT - TAYFUR ARDIÇ - FATMA SAYIN 6-3 6-3
21:00 +18 - ÇİFT KADINLAR SERRA USLU - SEMRA GÜLAY - ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 6-3 6-4
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK ERKEKLER (T) ABDALMALİK MUKHLİS - MEHMET DEMİRKAYA WO
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ALİ UZ - SEMRA GÜLAY - ASUMAN KAPLAN ALGIN - ZAFER OKA 1-6 7-6 18-16
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR BETÜL TÜRKOĞLU - NURSEDA KARAÇAY 6-1 6-0
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK KADINLAR GİZEM ATEŞ - NEHİR KURBET 6-0 6-0
20:00 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - SAMET İSMAİL MERMER 6-0 6-0
22:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ELİF AKKOYUN - UMUT AKKOYUN - GİZEM GÜRDERE - RAGIP TEMEL 6-2 6-2
00:00 Master - TEK KADINLAR LARA ÖNAL - SABİNA SHAIDULLINA WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 CİHAT BARAN KARABAKİ
CİHAT BARAN KARABAKİ
2 BYE
CİHAT BARAN KARABAKİ
3 ÖZGÜR ALACABA 6-0 6-0
ERSİN ALPAN ÖZTÜRK
4 ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 7-5 6-3
HAMİT AKÇIRA
5 TURAL SAFARALIYEV 6-4 6-4
NİYAZİ ERTAN
6 NİYAZİ ERTAN 7-5 7-6
HAMİT AKÇIRA
7 HAMİT AKÇIRA 6-3 6-4
HAMİT AKÇIRA
8 (AÜ) MUAMMER GÖKDERE 6-3 6-4
HAMİT AKÇIRA
9 ALKIM DORYAN 7-5 6-0
ALKIM DORYAN
10 BYE
ALKIM DORYAN
11 SERACEDDİN ÇELİK 7-5 6-3
MURAT ATAMER
12 MURAT ATAMER 6-3 6-3
ALKIM DORYAN
13 HAYDAR ALTUN 6-4 6-4
HAYDAR ALTUN
14 İBRAHİM TÜRKER 4-6 6-3 10-4
(AAÜ) VITALY LYASHCHENKO
15 BYE 6-0 6-2
(AAÜ) VITALY LYASHCHENKO
16 (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO
HAMİT AKÇIRA
17 HAKAN KOCABAŞ 6-4 6-4
HAKAN KOCABAŞ
18 BYE
ABDULLAH KOCAOĞLU
19 SERCAN MENGÜÇ 6-2 1-6 10-6
ABDULLAH KOCAOĞLU
20 ABDULLAH KOCAOĞLU 4-6 6-4 10-7
ABDULLAH KOCAOĞLU
21 BARIŞ OSKAY 7-5 6-2
BARIŞ OSKAY
22 ENGİN ÇEKEN 6-1 6-2
BARIŞ OSKAY
23 BYE 6-3 6-4
MERT FURKAN VOLKAN
24 MERT FURKAN VOLKAN
ADEM ÇELİKLİ
25 ADEM ÇELİKLİ 6-2 5-7 10-7
ADEM ÇELİKLİ
26 HÜSEYİN OKUDAN 3-6 6-0 10-6
ADEM ÇELİKLİ
27 ATAKAN GÜNTÜRKÜN 6-1 4-6 10-7
(T) ABDALMALİK MUKHLİS
28 (T) ABDALMALİK MUKHLİS 4-6 6-0 10-5
ADEM ÇELİKLİ
29 ŞEVKET KEMAL ALTIN 7-6(4) 6-0
MUHSİN MERT ÇITIR
30 MUHSİN MERT ÇITIR 6-0 6-2
MUHSİN MERT ÇITIR
31 BYE 6-3 6-3
ÖMER HALİL ÇOLAK
32 ÖMER HALİL ÇOLAK
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.