Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 KUDRET SERİN 630 1
2 CENGİZHAN ELMAS 600 2
3 CENGİZ YILMAZ 180 3
4 KORAY YALÇIN 180 4
5 KAAN PURAN 180 5
6 ALKIM DORYAN 180 6
7 (T) MUTLU ŞENER 135 7
8 MAHİR ERSOY 90 9
9 ONUR TİRYAKİOĞLU 90 10
10 ERTAN KAYGISIZ 90 8
11 SERACEDDİN ÇELİK 45 15
12 (T) ÇAĞRI ATİK 45 14
13 A. UTKU ATAY 45 13
14 (T) DOĞUŞ MURAT DOMAÇ 45 12
15 BİROL HORODİK 45 16
16 ŞAHİN BİÇEN 45 11
17 BERK SUYEK 0
18 ATAKAN GÜNTÜRKÜN 0
19 AHMET DÜDEN 0
20 (AÜ) ORHAN GÜL 0
21 KAAN AY 0
22 (H) CİHAN BARCIN 0
23 İSMAİL SAİT SOYER 0
24 ATALAY YAŞAR 0
25 ZAFER SEVER 0
26 VEHBİ ONUR SARISALTIK 0
27 SERTER KOCABABA 0
28 ÇEVİK KÖKEN 0
29 BAYBARS ÇAĞCI 0
30 MURAT SİNİM 0
31 FATİH BAY 0
32 KAMİL İNCELER 0
33 HÜSEYİN KAÇAR 0
34 SEMİH ÇOLAKOĞLU 0
35 BUĞRA MASLAK 0
36 FEVZİ KAYA 0
37 ENGİN ÇEKEN 0
38 CENK GÜRSOY 0
39 FIRAT TEKİN 0
40 SERKAN TATLI 0
41 ALİ İLHAN KARAKAYA 0
42 CEM VİCİR 0
43 YILDIRIM YANAROĞLU 0
44 EMRE BAŞBUĞ 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

17.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
15:00 +30 - TEK ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - ÇETİN DURDU 6-2 6-3
16:30 +50 - TEK ERKEKLER MUHİTTİN ALAKUŞ - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 6-0 6-4
18:00 +40 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - FATMA SAYIN 3-6 6-4 7-5
19:30 +50 - TEK ERKEKLER MUSTAFA GİZLİ - MURAT SELEK 6-1 6-1
21:00 +50 - TEK ERKEKLER ENGİN KARAYEL - ŞABAN BALCI 6-1 6-1
ATİK - KORT2
15:00 +40 - TEK ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ 6-2 5-7 7-5
16:30 +50 - TEK ERKEKLER KROŞ SHARİ - SAİM EVRAN 6-2 6-3
19:30 +50 - TEK ERKEKLER VASFİ DEMİREL - KADİR DÖNMEZ 6-2 6-3
21:00 +50 - TEK ERKEKLER ATA DEMİREL - İSMET YENİGÜN 6-1 6-3
ATİK - KORT3
13:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KUDRET SERİN - FATİH BAY 6-0 6-2
23:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN - POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO
16:30 +18 - TEK ERKEKLER TUNCAY YAĞIZ - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-1 6-2
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - (T) DOĞUŞ MURAT DOMAÇ 6-3 6-7(5) 11-9
22:30 +30 - TEK ERKEKLER (AÜ) CUMHUR GÜNAY - POLAT AYDAL WO
ATİK - KORT4
13:30 Teşvik - TEK ERKEKLER FIRAT TEKİN - KORAY YALÇIN 6-3 4-6 11-9
15:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR YEŞİM ŞEKERSOY - BENGÜ BÜYÜKOĞLAN 7-5 6-4
16:30 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ KILIÇLAR - FATİH SARAÇ 6-4 6-1
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - ALEXANDR VOLODİN - FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU 6-1 6-2
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN - CEYDA ÖZKAYNAK - KAAN TORUN 7-5 6-3
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER M.ÜMİT ERSUN - NEDİM AKILVEREN - OĞUZ BAHARLI - ZAFER OKA 6-1 6-2
22:15 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ŞABAN ŞAYIK - SERRA USLU - ASUMAN KAPLAN ALGIN - ZAFER OKA 6-1 6-2
ATİK - KORT5
13:30 Teşvik - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - ENGİN ÇEKEN 6-2 6-1
15:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAYDAR ALTUN - (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 6-0 6-2
16:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR BUKET BAYSAL - ANNA KARABAKİ 6-0 6-3
18:00 +18 - ÇİFT KADINLAR SEVGİ ÖZGÜLER - REYHAN KAYA - ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - ZELİHA TARAKÇI 6-2 6-4
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN - OĞUZ BAHARLI - IRMAK KONUKALDI 6-3 7-6(4)
21:00 +18 - TEK ERKEKLER GÖKHAN MUTLU - NURİ KIRICI 6-2 6-0
ATİK - KORT6
13:30 Teşvik - TEK ERKEKLER MURAT SİNİM - (T) ÇAĞRI ATİK 6-4 6-2
15:00 Teşvik - TEK KADINLAR HÜLYA DOYRAN - YASEMİN PEKER SA
16:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ALİ UZ - SEMRA GÜLAY - IŞIL ÖZNUR ÖZER - (MT) BÜLENT SÜHA ÖZMEN 6-0 6-1
18:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ALİ ÖZER KIRIMLIGİL - ÖZNUR YILDIRIM - HULNARA YESİS - ALEXANDER YESİS 6-4 7-6(4)
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER FATMA BAŞAK BAHARLI - (AÜ) TANER KARA - ENGİN ÖZYALÇIN - (AÜ) İRİNA MASLENNİKOVA 6-2 6-0
21:00 +18 - TEK ERKEKLER LEVENT ÇAVUŞOĞLU - YİĞİT CEYLAN 6-2 6-1
ATİK - KORT8
14:30 Teşvik - TEK ERKEKLER SEMİH ÇOLAKOĞLU - İSMAİL SAİT SOYER 5-7 6-0 10-1
ATİK - MERKEZ KORT
15:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - FADİMA DİLARA AYAN - GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN 6-0 6-1
16:30 Master - TEK ERKEKLER SAMET İSMAİL MERMER - HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 6-2 6-3
19:30 Master - ÇİFT ERKEKLER MERT KARYAĞDI - ÖNDER BALCI - METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 6-2 6-2
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA - CEMALETTİN ŞAHİN - ESEN KÖKÇE 6-1 6-0
22:30 Master - KARIŞIK ÇİFTLER HALİL TUNÇ - GÜLŞAH ÇETİN - GİZEM GÜRDERE - RAGIP TEMEL 7-6 6-1 10-6

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 64 Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 KUDRET SERİN
KUDRET SERİN
2 BYE
KUDRET SERİN
3 ATAKAN GÜNTÜRKÜN 6-4 6-4
ATAKAN GÜNTÜRKÜN
4 BYE
KUDRET SERİN
5 FATİH BAY 6-0 6-2
FATİH BAY
6 KAAN AY 6-1 6-1
FATİH BAY
7 BYE 6-2 6-3
BİROL HORODİK
8 BİROL HORODİK
KUDRET SERİN
9 MAHİR ERSOY 6-3 6-4
MAHİR ERSOY
10 BYE
VEHBİ ONUR SARISALTIK
11 VEHBİ ONUR SARISALTIK 6-0 6-0
VEHBİ ONUR SARISALTIK
12 BYE
(H) CİHAN BARCIN
13 AHMET DÜDEN 6-4 3-6 10-8
(H) CİHAN BARCIN
14 (H) CİHAN BARCIN 7-6(4) 6-1
(H) CİHAN BARCIN
15 BYE 6-4 6-2
ERTAN KAYGISIZ
16 ERTAN KAYGISIZ
KUDRET SERİN
17 KAAN PURAN 6-2 6-7(2) 10-5
KAAN PURAN
18 BYE
KAAN PURAN
19 HÜSEYİN KAÇAR 6-1 6-2
ÇEVİK KÖKEN
20 ÇEVİK KÖKEN 6-0 6-1
KAAN PURAN
21 BUĞRA MASLAK 6-3 6-7(5) 11-9
(AÜ) ORHAN GÜL
22 (AÜ) ORHAN GÜL 6-3 6-4
(T) DOĞUŞ MURAT DOMAÇ
23 BYE 4-6 7-5 10-2
(T) DOĞUŞ MURAT DOMAÇ
24 (T) DOĞUŞ MURAT DOMAÇ
KORAY YALÇIN
25 A. UTKU ATAY 6-0 6-4
A. UTKU ATAY
26 BYE
FIRAT TEKİN
27 FIRAT TEKİN 6-1 6-2
FIRAT TEKİN
28 CENK GÜRSOY 6-0 6-1
KORAY YALÇIN
29 CEM VİCİR 6-3 4-6 11-9
CEM VİCİR
30 ALİ İLHAN KARAKAYA 6-4 6-0
KORAY YALÇIN
31 BYE 6-1 6-1
KORAY YALÇIN
32 KORAY YALÇIN
SEMİH ÇOLAKOĞLU
33 CENGİZ YILMAZ 6-2 6-3
CENGİZ YILMAZ
34 BYE
MURAT SİNİM
35 MURAT SİNİM 7-6 6-4
MURAT SİNİM
36 BYE
MURAT SİNİM
37 BAYBARS ÇAĞCI 6-4 6-2
BAYBARS ÇAĞCI
38 SERTER KOCABABA 6-2 6-4
(T) ÇAĞRI ATİK
39 BYE 7-5 6-0
(T) ÇAĞRI ATİK
40 (T) ÇAĞRI ATİK
ALKIM DORYAN
41 ŞAHİN BİÇEN 4-6 6-1 10-7
ŞAHİN BİÇEN
42 BYE
ŞAHİN BİÇEN
43 SERKAN TATLI 3-6 6-4 10-3
ATALAY YAŞAR
44 ATALAY YAŞAR 6-4 6-7(4) 10-8
ALKIM DORYAN
45 ZAFER SEVER 6-3 6-2
ZAFER SEVER
46 YILDIRIM YANAROĞLU 6-2 6-1
ALKIM DORYAN
47 BYE 4-6 6-4 11-9
ALKIM DORYAN
48 ALKIM DORYAN
SEMİH ÇOLAKOĞLU
49 (T) MUTLU ŞENER 3-6 6-4 12-10
(T) MUTLU ŞENER
50 BYE
SEMİH ÇOLAKOĞLU
51 SEMİH ÇOLAKOĞLU 6-0 6-1
SEMİH ÇOLAKOĞLU
52 BERK SUYEK 5-7 7-6(3) 10-8
SEMİH ÇOLAKOĞLU
53 İSMAİL SAİT SOYER 5-7 6-0 10-1
İSMAİL SAİT SOYER
54 BYE
İSMAİL SAİT SOYER
55 BYE 6-4 6-3
ONUR TİRYAKİOĞLU
56 ONUR TİRYAKİOĞLU
SEMİH ÇOLAKOĞLU
57 SERACEDDİN ÇELİK 7-5 6-2
SERACEDDİN ÇELİK
58 BYE
SERACEDDİN ÇELİK
59 KAMİL İNCELER 5-7 6-3 10-6
FEVZİ KAYA
60 FEVZİ KAYA 6-2 2-6 10-5
SERACEDDİN ÇELİK
61 ENGİN ÇEKEN 6-2 6-1
ENGİN ÇEKEN
62 EMRE BAŞBUĞ 7-6(4) 2-6 14-12
ENGİN ÇEKEN
63 BYE WO
CENGİZHAN ELMAS
64 CENGİZHAN ELMAS
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.