Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18

1 ŞENER ÖZDEMİR 1200 1
2 (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 720 2
3 SÜLEYMAN CAN URYAN 630 3
4 SAİM EVRAN 360 4
5 ENGİN KARAYEL 360 5
6 KADİR DÖNMEZ 180 8
7 ATA DEMİREL 180 7
8 MURAT SELEK 180 6
9 MUSTAFA GİZLİ 135
10 HÜSEYİN YAŞAR 90
11 VASFİ DEMİREL 90
12 KROŞ SHARİ 45
13 SEYHAN FIRAT 0
14 İSMET YENİGÜN 0
15 (AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI 0
16 ŞABAN BALCI 0
17 AVNİ BİLGİÇ 0
18 AHMET BULUT 0
19 MUHİTTİN ALAKUŞ 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

20.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +50 - TEK ERKEKLER ATA DEMİREL - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 6-2 7-6(4)
19:30 +30 - TEK ERKEKLER FATİH BOZKAYA - BEKİR SAMİ NALBANTÇI 6-1 7-5
ATİK - KORT2
18:00 +30 - TEK ERKEKLER CİHAN ERTÜRK - HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 6-0 6-2
19:30 +30 - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - AHMET ERDEM UÇAK 7-6(4) 2-6 6-4
21:00 +30 - TEK ERKEKLER (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO - HAKAN KURT 6-0 6-3
22:30 Master - ÇİFT ERKEKLER UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF - SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER 6-1 6-1
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK KADINLAR SERRA USLU - NESRİN AYAN ÖZBEN 6-1 6-3
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN - TAYFUR ARDIÇ - FATMA SAYIN 6-3 7-5
21:00 +18 - ÇİFT KADINLAR GALİNA GUDKOVA - NURHAYAT ÖĞÜŞ - ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 4-6 6-3 10-7
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - NURKAN TOPLU 6-2 6-4
ATİK - KORT4
16:15 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - GÖKHAN MUTLU 6-1 6-0
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ - OĞUZ BAHARLI - ZAFER OKA 6-1 7-5
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER GALİNA GUDKOVA - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA 6-0 6-4
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER BEKİR SAMİ NALBANTÇI - AHMET ERDEM UÇAK - TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-2 6-3
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KUDRET SERİN - (H) CİHAN BARCIN 6-3 6-4
ATİK - KORT5
16:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - HAMİT AKÇIRA 6-4 6-4
18:00 +18 - ÇİFT KADINLAR (OÜ) EBRU TÜREL - EBRU KÖSEDAĞI - HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - MELİHAT TERZİ 6-2 6-1
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER MELTEM ONARAN - NEDİM OĞUZ - (AÜ) HAKAN BERBER - SÜHEYLA AKBOĞA 6-1 6-3
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER BERK ATAKAN - NEDİM OĞUZ - ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA 6-3 6-3
22:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE - ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - İSMAİL VOLKAN 7-5 6-4
ATİK - KORT6
18:00 +18 - ÇİFT KADINLAR ÜLKÜ KÖSE - ZAHİDE ÜREN - GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 2-6 6-2 10-5
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER SEVGİ ÖZGÜLER - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN 6-1 6-2
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ - (AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER 6-0 6-4
22:30 +18 - ÇİFT ERKEKLER NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN - HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - SALİH ALAGÖZ 7-5 7-6(5)
23:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN - METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ WO
ATİK - MERKEZ KORT
15:00 +50 - TEK ERKEKLER ŞENER ÖZDEMİR - ENGİN KARAYEL 6-0 7-5
18:00 Master - TEK KADINLAR ALARA KURBET - GÜLŞAH ÇETİN 6-1 6-1
19:00 Master - TEK KADINLAR SABİNA SHAIDULLINA - GİZEM ATEŞ 6-1 6-4
21:00 Master - ÇİFT ERKEKLER MERT KARYAĞDI - ÖNDER BALCI - MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK 6-4 5-7 10-5
22:30 Master - ÇİFT ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ - HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK 7-6(5) 6-2

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 ŞENER ÖZDEMİR
ŞENER ÖZDEMİR
2 BYE
ŞENER ÖZDEMİR
3 SEYHAN FIRAT 7-6(4) 6-3
SEYHAN FIRAT
4 BYE
ŞENER ÖZDEMİR
5 VASFİ DEMİREL 1-6 6-2 6-3
VASFİ DEMİREL
6 BYE
KADİR DÖNMEZ
7 BYE 6-2 6-3
KADİR DÖNMEZ
8 KADİR DÖNMEZ
ENGİN KARAYEL
9 ENGİN KARAYEL 6-0 7-5
ENGİN KARAYEL
10 BYE
ENGİN KARAYEL
11 AVNİ BİLGİÇ 6-1 6-1
ŞABAN BALCI
12 ŞABAN BALCI 6-0 6-0
ENGİN KARAYEL
13 HÜSEYİN YAŞAR 6-3 6-3
KROŞ SHARİ
14 KROŞ SHARİ WO
SAİM EVRAN
15 BYE 6-2 6-3
SAİM EVRAN
16 SAİM EVRAN
ENGİN KARAYEL
17 SÜLEYMAN CAN URYAN 6-1 7-6
SÜLEYMAN CAN URYAN
18 BYE
SÜLEYMAN CAN URYAN
19 (AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI 6-0 6-0
(AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI
20 BYE
SÜLEYMAN CAN URYAN
21 MUSTAFA GİZLİ 6-3 4-6 6-4
MUSTAFA GİZLİ
22 BYE
MUSTAFA GİZLİ
23 BYE 6-1 6-1
MURAT SELEK
24 MURAT SELEK
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
25 ATA DEMİREL 6-1 6-2
ATA DEMİREL
26 BYE
ATA DEMİREL
27 İSMET YENİGÜN 6-1 6-3
İSMET YENİGÜN
28 BYE
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
29 AHMET BULUT 6-2 7-6(4)
MUHİTTİN ALAKUŞ
30 MUHİTTİN ALAKUŞ WO
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
31 BYE 6-0 6-4
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
32 (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.