Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 ŞENER ÖZDEMİR 1200 1
2 (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 720 2
3 SÜLEYMAN CAN URYAN 630 3
4 SAİM EVRAN 360 4
5 ENGİN KARAYEL 360 5
6 KADİR DÖNMEZ 180 8
7 ATA DEMİREL 180 7
8 MURAT SELEK 180 6
9 MUSTAFA GİZLİ 135
10 HÜSEYİN YAŞAR 90
11 VASFİ DEMİREL 90
12 KROŞ SHARİ 45
13 SEYHAN FIRAT 0
14 İSMET YENİGÜN 0
15 (AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI 0
16 ŞABAN BALCI 0
17 AVNİ BİLGİÇ 0
18 AHMET BULUT 0
19 MUHİTTİN ALAKUŞ 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

16.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR EBRU KÖSEDAĞI - FATMA SAYIN 6-1 6-1
19:30 +40 - TEK KADINLAR HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - NEBAHAT CAN 6-0 6-0
21:00 +40 - TEK ERKEKLER HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - HAKAN KURT 6-3 1-6 7-5
22:30 +30 - TEK ERKEKLER KAMİL ŞAHİN - EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 6-4
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN - UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF WO
00:00 +18 - ÇİFT KADINLAR MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR - SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL WO
ATİK - KORT2
18:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) EYÜP BERBER - HULUSİ AKAN 6-2 SA
19:30 +40 - TEK KADINLAR (OÜ) EBRU TÜREL - SIDIKA DEDA 6-0 6-1
21:00 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - GÖKHAN MUTLU 6-4 6-1
22:30 +18 - TEK KADINLAR (AÜ) DENİZ TEKDAL - HATİCE YAVERİ WO
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ - MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI - ASUMAN KAPLAN ALGIN - TALAT TAŞDEMİR WO
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR ECE EKEKON - ECEM ŞENTÜRK 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR MANOLYA İNCEOĞLU - İPEK UYSAL WO
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - MERT FURKAN VOLKAN 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - ÇEVİK KÖKEN 6-1 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN - GÖZDE TURHAN - BORA ARBAĞ WO
ATİK - KORT4
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR DİDEM YILMAZ - EMİNE GÜNAY 6-1 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - NURSEDA KARAÇAY 4-6 6-3 11-9
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - GİZEM SIR 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER (H) CİHAN BARCIN - ERTAN KAYGISIZ 6-4 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN - ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER LARA ÖNAL - ARDA ÖNAL - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI WO
ATİK - KORT5
18:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAKAN KOCABAŞ - ABDULLAH KOCAOĞLU 6-2 1-6 10-6
19:30 +18 - TEK KADINLAR TESLİME ÖZMEN - TUBA FİDANCAL 6-4 6-1
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - MURAT ATAMER 7-5 6-3
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER MUHSİN MERT ÇITIR - ÖMER HALİL ÇOLAK 6-3 6-3
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE - TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY WO
00:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER BEGÜM DEMİR - DENİZ YILDIZ - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR NESRİN AYAN ÖZBEN - IŞIL ÖZNUR ÖZER 6-0 6-1
19:30 +18 - TEK KADINLAR ÖZNUR YILDIRIM - ASUMAN KAPLAN ALGIN 3-6 6-2 6-2
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 6-0 6-0
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - (T) ABDALMALİK MUKHLİS 6-1 4-6 10-7
23:00 Master - TEK KADINLAR GİZEM ATEŞ - ELİF AKKOYUN WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER ATACAN ÖZTÜRK - MERT KARYAĞDI 6-2 6-2
19:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - ANDREY VOLODİN 6-2 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER SEYFİ KESKİNER - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER ERAY ERASLAN - MOAZ ASSAF 6-1 6-1
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA - POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 ŞENER ÖZDEMİR
ŞENER ÖZDEMİR
2 BYE
ŞENER ÖZDEMİR
3 SEYHAN FIRAT 7-6(4) 6-3
SEYHAN FIRAT
4 BYE
ŞENER ÖZDEMİR
5 VASFİ DEMİREL 1-6 6-2 6-3
VASFİ DEMİREL
6 BYE
KADİR DÖNMEZ
7 BYE 6-2 6-3
KADİR DÖNMEZ
8 KADİR DÖNMEZ
ENGİN KARAYEL
9 ENGİN KARAYEL 6-0 7-5
ENGİN KARAYEL
10 BYE
ENGİN KARAYEL
11 AVNİ BİLGİÇ 6-1 6-1
ŞABAN BALCI
12 ŞABAN BALCI 6-0 6-0
ENGİN KARAYEL
13 HÜSEYİN YAŞAR 6-3 6-3
KROŞ SHARİ
14 KROŞ SHARİ WO
SAİM EVRAN
15 BYE 6-2 6-3
SAİM EVRAN
16 SAİM EVRAN
ENGİN KARAYEL
17 SÜLEYMAN CAN URYAN 6-1 7-6
SÜLEYMAN CAN URYAN
18 BYE
SÜLEYMAN CAN URYAN
19 (AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI 6-0 6-0
(AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI
20 BYE
SÜLEYMAN CAN URYAN
21 MUSTAFA GİZLİ 6-3 4-6 6-4
MUSTAFA GİZLİ
22 BYE
MUSTAFA GİZLİ
23 BYE 6-1 6-1
MURAT SELEK
24 MURAT SELEK
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
25 ATA DEMİREL 6-1 6-2
ATA DEMİREL
26 BYE
ATA DEMİREL
27 İSMET YENİGÜN 6-1 6-3
İSMET YENİGÜN
28 BYE
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
29 AHMET BULUT 6-2 7-6(4)
MUHİTTİN ALAKUŞ
30 MUHİTTİN ALAKUŞ WO
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
31 BYE 6-0 6-4
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
32 (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.