Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 ŞENER ÖZDEMİR 1200 1
2 (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 720 2
3 SÜLEYMAN CAN URYAN 630 3
4 SAİM EVRAN 360 4
5 ENGİN KARAYEL 360 5
6 KADİR DÖNMEZ 180 8
7 ATA DEMİREL 180 7
8 MURAT SELEK 180 6
9 MUSTAFA GİZLİ 135
10 HÜSEYİN YAŞAR 90
11 VASFİ DEMİREL 90
12 KROŞ SHARİ 45
13 SEYHAN FIRAT 0
14 İSMET YENİGÜN 0
15 (AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI 0
16 ŞABAN BALCI 0
17 AVNİ BİLGİÇ 0
18 AHMET BULUT 0
19 MUHİTTİN ALAKUŞ 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

15.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR REYHAN KAYA - NESRİN AYAN ÖZBEN 6-2 6-4
19:30 +30 - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - FERHAT AKDOĞAN 6-4 6-4
21:00 +30 - TEK ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - ENDER ERDOĞAN 7-6(4) 6-1
22:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT ERKURT - (AÜ) RIDVAN ULUK 6-1 6-0
ATİK - KORT2
18:00 +30 - TEK ERKEKLER (AÜ) EROL KARAHAN - ÇETİN DURDU 7-5 6-2
19:30 +40 - TEK KADINLAR MELTEM ONARAN - ASUMAN KAPLAN ALGIN 6-3 6-4
21:00 +30 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - SERDAR FARUK BATTAL 6-2 6-3
22:30 +30 - TEK ERKEKLER NURİ KIRICI - BEKİR SAMİ NALBANTÇI 6-1 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER FİKRET SARAÇ - TUNCAY YAĞIZ 6-2 6-2
19:30 +18 - TEK KADINLAR EMEL YILMAZ - TESLİME ÖZMEN 6-3 6-3
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ŞAHİN BİÇEN - ALKIM DORYAN 6-3 6-2
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - ENGİN ÇEKEN 6-1 6-2
00:00 +40 - TEK ERKEKLER SERDAR FARUK BATTAL - ÇETİN DURDU WO
ATİK - KORT4
18:00 +18 - TEK KADINLAR SERRA USLU - JANE RAEVA 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - (T) FATMA TOPAL 7-5 6-0
21:00 +18 - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - YİĞİT CEYLAN 6-3 6-4
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - HÜSEYİN OKUDAN 3-6 6-0 10-6
00:00 +40 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - EFTAL GÖNÜLTAŞ WO
ATİK - KORT5
18:00 +18 - TEK KADINLAR ÜLKÜ KÖSE - SEMRA GÜLAY 6-2 6-1
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR GİZEM SIR - DİLARA ŞAHİN 6-0 6-1
21:00 +18 - TEK ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - ENGİN EMSEN 6-2 6-2
22:30 +18 - TEK ERKEKLER (T) NURİ KULCUR - İBRAHİM FİDANCAL 6-4 6-2
00:00 +18 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - MELİZ KAHRAMANOĞLU WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - BEGÜM DEMİR WO
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER CEM VİCİR - KORAY YALÇIN 6-1 6-1
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR GÖNÜL GÜÇLÜ - NEBAHAT CAN 6-1 6-0
22:30 +18 - TEK ERKEKLER ÖZGÜR KAHRAMAN - FATİH SARAÇ 6-4 6-1
23:00 +30 - TEK ERKEKLER EKREM MERT ÖZDEMİR - SERKAN YILDIRIM WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER (AÜ) CUMHUR GÜNAY - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
19:30 Master - TEK ERKEKLER SAMET İSMAİL MERMER - EMRE ÇAĞRI YILMAZ 6-3 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER ŞAFAK SIRCAN - KADER DÖNMEZ 6-1 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER EŞREF CAN ÇATAL - MERT YUSUF ARPAK 6-0 6-0
00:00 Master - TEK ERKEKLER METEHAN ÇAĞLAYAN - MERT YUSUF ARPAK 6-0 6-0

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 ŞENER ÖZDEMİR
ŞENER ÖZDEMİR
2 BYE
ŞENER ÖZDEMİR
3 SEYHAN FIRAT 7-6(4) 6-3
SEYHAN FIRAT
4 BYE
ŞENER ÖZDEMİR
5 VASFİ DEMİREL 1-6 6-2 6-3
VASFİ DEMİREL
6 BYE
KADİR DÖNMEZ
7 BYE 6-2 6-3
KADİR DÖNMEZ
8 KADİR DÖNMEZ
ENGİN KARAYEL
9 ENGİN KARAYEL 6-0 7-5
ENGİN KARAYEL
10 BYE
ENGİN KARAYEL
11 AVNİ BİLGİÇ 6-1 6-1
ŞABAN BALCI
12 ŞABAN BALCI 6-0 6-0
ENGİN KARAYEL
13 HÜSEYİN YAŞAR 6-3 6-3
KROŞ SHARİ
14 KROŞ SHARİ WO
SAİM EVRAN
15 BYE 6-2 6-3
SAİM EVRAN
16 SAİM EVRAN
ENGİN KARAYEL
17 SÜLEYMAN CAN URYAN 6-1 7-6
SÜLEYMAN CAN URYAN
18 BYE
SÜLEYMAN CAN URYAN
19 (AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI 6-0 6-0
(AÜ) SÜLEYMAN VEHBİ AĞIRBAŞLI
20 BYE
SÜLEYMAN CAN URYAN
21 MUSTAFA GİZLİ 6-3 4-6 6-4
MUSTAFA GİZLİ
22 BYE
MUSTAFA GİZLİ
23 BYE 6-1 6-1
MURAT SELEK
24 MURAT SELEK
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
25 ATA DEMİREL 6-1 6-2
ATA DEMİREL
26 BYE
ATA DEMİREL
27 İSMET YENİGÜN 6-1 6-3
İSMET YENİGÜN
28 BYE
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
29 AHMET BULUT 6-2 7-6(4)
MUHİTTİN ALAKUŞ
30 MUHİTTİN ALAKUŞ WO
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
31 BYE 6-0 6-4
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
32 (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.