Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 ALİ GÜRSEL 2180 1
2 HULUSİ AKAN 1000 2
3 AHMET ERDEM 630 3
4 HAKAN KURT 630 4
5 SERDAR FARUK BATTAL 540 5
6 NAZİF HİKMET AKSOY 360 7
7 ERDEM NEŞŞAR 360 8
8 HAKAN YILMAZ 360 6
9 BEKİR SAMİ NALBANTÇI 270
10 HÜSEYİN ARDA ERTÜRK 270
11 ERDAL EKER 270
12 (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA 180
13 POLAT AYDAL 180
14 (AÜ) HAKAN BERBER 180
15 TAYFUR ARDIÇ 135
16 ÖMER KORCAN ATEŞ 90
17 (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 90
18 ENGİN EMSEN 45
19 ÇETİN DURDU 45
20 SALİH ALAGÖZ 45
21 (AÜ) EYÜP BERBER 0
22 MUSTAFA ÖZTÜRK 0
23 KIVANÇ ÖNCÜ 0
24 AHMET ERDEM UÇAK 0
25 NİHAT OKTAY 0
26 HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 0
27 ORHAN ÖZÇOBAN 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

22.10.2021 Maç Programı
Kayıt bulunamadı

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 ALİ GÜRSEL
ALİ GÜRSEL
2 BYE
ALİ GÜRSEL
3 ÖMER KORCAN ATEŞ 6-2 5-7 7-5
ÖMER KORCAN ATEŞ
4 ERDAL EKER WO
ALİ GÜRSEL
5 BEKİR SAMİ NALBANTÇI 7-5 6-4
BEKİR SAMİ NALBANTÇI
6 TAYFUR ARDIÇ 1-6 6-4 6-4
ERDEM NEŞŞAR
7 HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 6-7(4) 6-1 6-3
ERDEM NEŞŞAR
8 ERDEM NEŞŞAR 5-7 6-2 6-3
ALİ GÜRSEL
9 SERDAR FARUK BATTAL 6-1 6-2
SERDAR FARUK BATTAL
10 BYE
ÇETİN DURDU
11 (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA WO
ÇETİN DURDU
12 ÇETİN DURDU 6-2 6-3
HAKAN KURT
13 KIVANÇ ÖNCÜ 6-3 4-6 6-3
HÜSEYİN ARDA ERTÜRK
14 HÜSEYİN ARDA ERTÜRK 6-1 6-1
HAKAN KURT
15 BYE 6-3 1-6 7-5
HAKAN KURT
16 HAKAN KURT
ALİ GÜRSEL
17 AHMET ERDEM 3-6 6-2 6-2
AHMET ERDEM
18 BYE
MUSTAFA ÖZTÜRK
19 ENGİN EMSEN WO
MUSTAFA ÖZTÜRK
20 MUSTAFA ÖZTÜRK 6-4 6-3
AHMET ERDEM UÇAK
21 AHMET ERDEM UÇAK 5-7 6-3 6-4
AHMET ERDEM UÇAK
22 NİHAT OKTAY WO
AHMET ERDEM UÇAK
23 SALİH ALAGÖZ 6-1 6-2
SALİH ALAGÖZ
24 HAKAN YILMAZ 6-4 7-5
HULUSİ AKAN
25 NAZİF HİKMET AKSOY 6-2 6-0
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
26 (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 6-3 2-6 6-3
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
27 POLAT AYDAL 6-4 6-4
(AÜ) HAKAN BERBER
28 (AÜ) HAKAN BERBER WO
HULUSİ AKAN
29 (AÜ) EYÜP BERBER 7-5 6-1
(AÜ) EYÜP BERBER
30 ORHAN ÖZÇOBAN 6-3 6-4
HULUSİ AKAN
31 BYE 6-2 SA
HULUSİ AKAN
32 HULUSİ AKAN
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.