Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 ALİ GÜRSEL 2180 1
2 HULUSİ AKAN 1000 2
3 AHMET ERDEM 630 3
4 HAKAN KURT 630 4
5 SERDAR FARUK BATTAL 540 5
6 NAZİF HİKMET AKSOY 360 7
7 ERDEM NEŞŞAR 360 8
8 HAKAN YILMAZ 360 6
9 BEKİR SAMİ NALBANTÇI 270
10 HÜSEYİN ARDA ERTÜRK 270
11 ERDAL EKER 270
12 (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA 180
13 POLAT AYDAL 180
14 (AÜ) HAKAN BERBER 180
15 TAYFUR ARDIÇ 135
16 ÖMER KORCAN ATEŞ 90
17 (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 90
18 ENGİN EMSEN 45
19 ÇETİN DURDU 45
20 SALİH ALAGÖZ 45
21 (AÜ) EYÜP BERBER 0
22 MUSTAFA ÖZTÜRK 0
23 KIVANÇ ÖNCÜ 0
24 AHMET ERDEM UÇAK 0
25 NİHAT OKTAY 0
26 HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 0
27 ORHAN ÖZÇOBAN 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

18.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
15:00 +30 - TEK ERKEKLER İSMAİL VOLKAN - (AÜ) CUMHUR GÜNAY 4-6 7-5 6-3
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - EZGİ TEZEL WO
18:00 +40 - TEK KADINLAR ELİF SAYGI - FATMA BAŞAK BAHARLI 7-5 6-0
19:30 +40 - TEK KADINLAR HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - SIDIKA DEDA 6-3 6-2
21:00 +40 - TEK KADINLAR NESRİN AYAN ÖZBEN - ASUMAN KAPLAN ALGIN 6-3 6-1
ATİK - KORT2
15:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER ENGİN EMSEN - ERDAL ANIK - ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 6-1 6-1
16:30 +40 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - SALİH ALAGÖZ 6-1 6-2
18:00 +40 - TEK ERKEKLER BEKİR SAMİ NALBANTÇI - ERDEM NEŞŞAR 6-7(4) 6-1 6-3
19:30 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR - (AÜ) HAKAN BERBER 6-4 6-4
21:00 +40 - TEK ERKEKLER ÇETİN DURDU - HAKAN KURT 6-3 4-6 6-3
ATİK - KORT3
15:00 +18 - TEK ERKEKLER MUHAMMET KABAK - (T) ABDALMALİK MUKHLİS 7-5 6-0
16:30 +30 - TEK ERKEKLER FATİH ÖZŞAHİN - ORÇUN ARIKAN 3-6 6-1 6-2
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR HÜLYA DOYRAN - MANOLYA İNCEOĞLU 6-3 7-5
19:30 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - FERHAT AKDOĞAN 6-2 6-0
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER TAYFUR ARDIÇ - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR - FERHAT AKDOĞAN - KAMURAN GÜNDOĞDU 6-2 6-3
ATİK - KORT4
15:00 +18 - ÇİFT KADINLAR FİTNAT ENDER - NİLGÜN ZOR - IRMAK KONUKALDI - GÜLAY ÖZALPAGUT 6-3 7-6(4)
16:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER NİLGÜN ZOR - OKAN URUK - ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - İSMAİL VOLKAN 6-4 6-4
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER SAİM EVRAN - NECDET RÜŞTÜ BOZKURT - HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - SALİH ALAGÖZ 6-1 3-6 10-4
19:30 +18 - TEK KADINLAR ASUMAN KAPLAN ALGIN - TUBA FİDANCAL 6-0 4-6 7-6(2)
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER VEHBİ ONUR SARISALTIK - (H) CİHAN BARCIN 6-4 3-6 10-8
ATİK - KORT5
15:00 +18 - TEK ERKEKLER ALİ UZ - İBRAHİM FİDANCAL 6-0 1-6 6-2
16:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR MERVE NUR ESER - YEŞİM ŞEKERSOY WO
18:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER MELTEM ONARAN - NEDİM OĞUZ - MÜJGAN ARISAN - (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA 6-2 6-4
19:30 +18 - ÇİFT ERKEKLER BERK ATAKAN - NEDİM OĞUZ - BAYRAM BAYAZIT - İSMET YENİGÜN 6-4 6-2
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI - MERT YUSUF ARPAK - SABİNA SHAIDULLINA WO
ATİK - KORT6
15:00 +18 - TEK ERKEKLER BAYRAM BAYRAMOĞULLARI - MEHMET DEMİRKAYA 6-1 6-0
16:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER (AÜ) DENİZ TEKDAL - KAMURAN GÜNDOĞDU - ALİ ÖZER KIRIMLIGİL - ÖZNUR YILDIRIM 6-1 6-4
18:00 +18 - TEK KADINLAR ÜLKÜ KÖSE - NURHAYAT ÖĞÜŞ 6-3 5-7 7-6(4)
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER FATMA BAŞAK BAHARLI - (AÜ) TANER KARA - HATİCE YAVERİ - MUSTAFA KOCABIYIK 6-1 4-6 10-5
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - DİDEM YILMAZ 6-3 6-7 10-5
ATİK - KORT8
15:00 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - KORAY YALÇIN 6-0 6-4
ATİK - KORT9
15:00 Teşvik - TEK ERKEKLER MURAT SİNİM - ALKIM DORYAN 4-6 6-1 10-7
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - ÇİFT ERKEKLER POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK - İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE WO
15:30 Master - TEK ERKEKLER MOAZ ASSAF - MERT KARYAĞDI 6-0 6-1
18:30 Master - TEK ERKEKLER MERT YUSUF ARPAK - UMUT ERKURT 6-7 6-2 6-3
20:00 Master - TEK KADINLAR TUANA ÖZ - GİZEM GÜRDERE 6-3 6-1
21:30 Master - TEK KADINLAR SABİNA SHAIDULLINA - ESEN KÖKÇE 6-0 6-0

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 ALİ GÜRSEL
ALİ GÜRSEL
2 BYE
ALİ GÜRSEL
3 ÖMER KORCAN ATEŞ 6-2 5-7 7-5
ÖMER KORCAN ATEŞ
4 ERDAL EKER WO
ALİ GÜRSEL
5 BEKİR SAMİ NALBANTÇI 7-5 6-4
BEKİR SAMİ NALBANTÇI
6 TAYFUR ARDIÇ 1-6 6-4 6-4
ERDEM NEŞŞAR
7 HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ 6-7(4) 6-1 6-3
ERDEM NEŞŞAR
8 ERDEM NEŞŞAR 5-7 6-2 6-3
ALİ GÜRSEL
9 SERDAR FARUK BATTAL 6-1 6-2
SERDAR FARUK BATTAL
10 BYE
ÇETİN DURDU
11 (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA WO
ÇETİN DURDU
12 ÇETİN DURDU 6-2 6-3
HAKAN KURT
13 KIVANÇ ÖNCÜ 6-3 4-6 6-3
HÜSEYİN ARDA ERTÜRK
14 HÜSEYİN ARDA ERTÜRK 6-1 6-1
HAKAN KURT
15 BYE 6-3 1-6 7-5
HAKAN KURT
16 HAKAN KURT
ALİ GÜRSEL
17 AHMET ERDEM 3-6 6-2 6-2
AHMET ERDEM
18 BYE
MUSTAFA ÖZTÜRK
19 ENGİN EMSEN WO
MUSTAFA ÖZTÜRK
20 MUSTAFA ÖZTÜRK 6-4 6-3
AHMET ERDEM UÇAK
21 AHMET ERDEM UÇAK 5-7 6-3 6-4
AHMET ERDEM UÇAK
22 NİHAT OKTAY WO
AHMET ERDEM UÇAK
23 SALİH ALAGÖZ 6-1 6-2
SALİH ALAGÖZ
24 HAKAN YILMAZ 6-4 7-5
HULUSİ AKAN
25 NAZİF HİKMET AKSOY 6-2 6-0
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
26 (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 6-3 2-6 6-3
(AÜ) OSMAN ÖZBAKIR
27 POLAT AYDAL 6-4 6-4
(AÜ) HAKAN BERBER
28 (AÜ) HAKAN BERBER WO
HULUSİ AKAN
29 (AÜ) EYÜP BERBER 7-5 6-1
(AÜ) EYÜP BERBER
30 ORHAN ÖZÇOBAN 6-3 6-4
HULUSİ AKAN
31 BYE 6-2 SA
HULUSİ AKAN
32 HULUSİ AKAN
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.