Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 ERDAL EKER 1050 1
2 POLAT AYDAL 1000 2
3 GÖKHAN KIRÇIL 1000 3
4 HAKAN KURT 690 4
5 MEHMET DEMİRKAYA 540 5
6 BEKİR SAMİ NALBANTÇI 360 8
7 FATİH ÖZŞAHİN 360 7
8 CEM ÇAĞLAR KÜÇÜKEMİROĞLU 360 6
9 GÖKHAN MUTLU 270 10
10 FATİH BOZKAYA 270 9
11 İSMET YENİGÜN 180 11
12 İSMAİL VOLKAN 180 15
13 EŞREF CAN ÇATAL 180
14 ÇETİN DURDU 180 12
15 SERKAN YILDIRIM 180 16
16 SERDAR FARUK BATTAL 180 14
17 AHMET ERDEM 180 13
18 HAKAN ÇINAR 90
19 (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 90
20 EKREM MERT ÖZDEMİR 90
21 FERHAT AKDOĞAN 45
22 (AÜ) EROL KARAHAN 0
23 CİHAN ERTÜRK 0
24 OKAN URUK 0
25 (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 0
26 NURİ KIRICI 0
27 ORÇUN ARIKAN 0
28 (T) NURİ KULCUR 0
29 MURAT ZENGİN 0
30 ENDER ERDOĞAN 0
31 AYHAN AYDOST 0
32 AHMET ERDEM UÇAK 0
33 HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 0
34 ALİ UZ 0
35 KAMİL ŞAHİN 0
36 (AÜ) CUMHUR GÜNAY 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

16.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR EBRU KÖSEDAĞI - FATMA SAYIN 6-1 6-1
19:30 +40 - TEK KADINLAR HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - NEBAHAT CAN 6-0 6-0
21:00 +40 - TEK ERKEKLER HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - HAKAN KURT 6-3 1-6 7-5
22:30 +30 - TEK ERKEKLER KAMİL ŞAHİN - EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 6-4
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN - UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF WO
00:00 +18 - ÇİFT KADINLAR MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR - SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL WO
ATİK - KORT2
18:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) EYÜP BERBER - HULUSİ AKAN 6-2 SA
19:30 +40 - TEK KADINLAR (OÜ) EBRU TÜREL - SIDIKA DEDA 6-0 6-1
21:00 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - GÖKHAN MUTLU 6-4 6-1
22:30 +18 - TEK KADINLAR (AÜ) DENİZ TEKDAL - HATİCE YAVERİ WO
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ - MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI - ASUMAN KAPLAN ALGIN - TALAT TAŞDEMİR WO
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR ECE EKEKON - ECEM ŞENTÜRK 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR MANOLYA İNCEOĞLU - İPEK UYSAL WO
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - MERT FURKAN VOLKAN 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - ÇEVİK KÖKEN 6-1 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN - GÖZDE TURHAN - BORA ARBAĞ WO
ATİK - KORT4
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR DİDEM YILMAZ - EMİNE GÜNAY 6-1 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - NURSEDA KARAÇAY 4-6 6-3 11-9
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - GİZEM SIR 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER (H) CİHAN BARCIN - ERTAN KAYGISIZ 6-4 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN - ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER LARA ÖNAL - ARDA ÖNAL - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI WO
ATİK - KORT5
18:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAKAN KOCABAŞ - ABDULLAH KOCAOĞLU 6-2 1-6 10-6
19:30 +18 - TEK KADINLAR TESLİME ÖZMEN - TUBA FİDANCAL 6-4 6-1
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - MURAT ATAMER 7-5 6-3
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER MUHSİN MERT ÇITIR - ÖMER HALİL ÇOLAK 6-3 6-3
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE - TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY WO
00:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER BEGÜM DEMİR - DENİZ YILDIZ - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR NESRİN AYAN ÖZBEN - IŞIL ÖZNUR ÖZER 6-0 6-1
19:30 +18 - TEK KADINLAR ÖZNUR YILDIRIM - ASUMAN KAPLAN ALGIN 3-6 6-2 6-2
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 6-0 6-0
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - (T) ABDALMALİK MUKHLİS 6-1 4-6 10-7
23:00 Master - TEK KADINLAR GİZEM ATEŞ - ELİF AKKOYUN WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER ATACAN ÖZTÜRK - MERT KARYAĞDI 6-2 6-2
19:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - ANDREY VOLODİN 6-2 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER SEYFİ KESKİNER - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER ERAY ERASLAN - MOAZ ASSAF 6-1 6-1
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA - POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 64 Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 ERDAL EKER
ERDAL EKER
2 BYE
KAMİL ŞAHİN
3 KAMİL ŞAHİN WO
KAMİL ŞAHİN
4 BYE
KAMİL ŞAHİN
5 OKAN URUK 6-2 6-4
EKREM MERT ÖZDEMİR
6 EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 7-6(4)
EKREM MERT ÖZDEMİR
7 BYE WO
SERKAN YILDIRIM
8 SERKAN YILDIRIM
KAMİL ŞAHİN
9 FATİH BOZKAYA 7-6 7-5
FATİH BOZKAYA
10 BYE
FATİH BOZKAYA
11 MURAT ZENGİN WO
MURAT ZENGİN
12 BYE
BEKİR SAMİ NALBANTÇI
13 NURİ KIRICI 6-1 7-5
NURİ KIRICI
14 BYE
BEKİR SAMİ NALBANTÇI
15 BYE 6-1 6-0
BEKİR SAMİ NALBANTÇI
16 BEKİR SAMİ NALBANTÇI
KAMİL ŞAHİN
17 MEHMET DEMİRKAYA 6-4 7-6
MEHMET DEMİRKAYA
18 BYE
MEHMET DEMİRKAYA
19 ENDER ERDOĞAN 7-6(4) 6-1
ENDER ERDOĞAN
20 BYE
MEHMET DEMİRKAYA
21 (AÜ) EROL KARAHAN 6-2 6-3
(AÜ) EROL KARAHAN
22 BYE
ÇETİN DURDU
23 BYE 7-5 6-2
ÇETİN DURDU
24 ÇETİN DURDU
HAKAN KURT
25 AHMET ERDEM 1-6 6-4 6-2
AHMET ERDEM
26 BYE
(AAÜ) VITALY LYASHCHENKO
27 (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO WO
(AAÜ) VITALY LYASHCHENKO
28 BYE
HAKAN KURT
29 EŞREF CAN ÇATAL 6-0 6-3
EŞREF CAN ÇATAL
30 BYE
HAKAN KURT
31 BYE 6-2 6-3
HAKAN KURT
32 HAKAN KURT
ORÇUN ARIKAN
33 GÖKHAN KIRÇIL 6-2 6-2
GÖKHAN KIRÇIL
34 BYE
GÖKHAN KIRÇIL
35 FERHAT AKDOĞAN 6-4 6-4
FERHAT AKDOĞAN
36 BYE
GÖKHAN KIRÇIL
37 AHMET ERDEM UÇAK 7-6(4) 2-6 6-4
AHMET ERDEM UÇAK
38 (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-1 6-3
AHMET ERDEM UÇAK
39 BYE 6-2 6-3
SERDAR FARUK BATTAL
40 SERDAR FARUK BATTAL
HIFZI RIZA ÇIKIKÇI
41 İSMET YENİGÜN 6-1 6-2
İSMET YENİGÜN
42 BYE
CİHAN ERTÜRK
43 CİHAN ERTÜRK 6-4 6-3
CİHAN ERTÜRK
44 BYE
HIFZI RIZA ÇIKIKÇI
45 HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 6-0 6-2
HIFZI RIZA ÇIKIKÇI
46 BYE
HIFZI RIZA ÇIKIKÇI
47 BYE 6-3 6-4
CEM ÇAĞLAR KÜÇÜKEMİROĞLU
48 CEM ÇAĞLAR KÜÇÜKEMİROĞLU
ORÇUN ARIKAN
49 FATİH ÖZŞAHİN 6-0 6-1
FATİH ÖZŞAHİN
50 BYE
FATİH ÖZŞAHİN
51 HAKAN ÇINAR WO
HAKAN ÇINAR
52 BYE
ORÇUN ARIKAN
53 ORÇUN ARIKAN 3-6 6-1 6-2
ORÇUN ARIKAN
54 (T) NURİ KULCUR 6-3 6-3
ORÇUN ARIKAN
55 BYE 6-4 6-1
GÖKHAN MUTLU
56 GÖKHAN MUTLU
ORÇUN ARIKAN
57 İSMAİL VOLKAN 3-6 6-2 6-0
İSMAİL VOLKAN
58 BYE
İSMAİL VOLKAN
59 ALİ UZ 4-6 7-6(4) 6-3
ALİ UZ
60 BYE
(AÜ) CUMHUR GÜNAY
61 AYHAN AYDOST 4-6 7-5 6-3
(AÜ) CUMHUR GÜNAY
62 (AÜ) CUMHUR GÜNAY 6-2 3-6 6-1
(AÜ) CUMHUR GÜNAY
63 BYE WO
POLAT AYDAL
64 POLAT AYDAL
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.