Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18

1 DENİZ YILDIZ 1360 1
2 MEHMET DEMİRKAYA 600 2
3 FİKRET SARAÇ 450 3
4 FATİH SARAÇ 225 4
5 EMRE ÇAĞRI YILMAZ 225 5
6 İBRAHİM FİDANCAL 180 6
7 MUHAMMET KABAK 135 7
8 (T) ABDALMALİK MUKHLİS 90 10
9 GÖKHAN MUTLU 90 9
10 ERCAN ÇİZMECİLER 90 8
11 ALİ UZ 45 11
12 YİĞİT CEYLAN 45 12
13 OKAN URUK 25 13
14 HAKAN ÇINAR 0 15
15 ENGİN EMSEN 0 14
16 SERACEDDİN ÇELİK 0
17 NURİ KIRICI 0
18 BAYRAM BAYRAMOĞULLARI 0
19 ÖZGÜR KAHRAMAN 0
20 CİHAN ERTÜRK 0
21 DENİZ KILIÇLAR 0
22 FERHAT AKDOĞAN 0 16
23 TUNCAY YAĞIZ 0
24 (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 0
25 (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 0
26 MURAT UYANIK 0
27 CİHAT BARAN KARABAKİ 0
28 LEVENT ÇAVUŞOĞLU 0
29 BERK SUYEK 0
30 (T) NURİ KULCUR 0
31 FURKAN KURT 0
32 HÜSEYİN OKUDAN 0
33 İBRAHİM TÜRKER 0
34 ENVER ÇELİK 0
35 KAAN KAPTAN 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

16.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR EBRU KÖSEDAĞI - FATMA SAYIN 6-1 6-1
19:30 +40 - TEK KADINLAR HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - NEBAHAT CAN 6-0 6-0
21:00 +40 - TEK ERKEKLER HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - HAKAN KURT 6-3 1-6 7-5
22:30 +30 - TEK ERKEKLER KAMİL ŞAHİN - EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 6-4
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER KUTSAL KORKMAZ - UMUT AKKOYUN - UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF WO
00:00 +18 - ÇİFT KADINLAR MELTEM DEMİR - BEGÜM DEMİR - SÜHEYLA AKBOĞA - TUBA FİDANCAL WO
ATİK - KORT2
18:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) EYÜP BERBER - HULUSİ AKAN 6-2 SA
19:30 +40 - TEK KADINLAR (OÜ) EBRU TÜREL - SIDIKA DEDA 6-0 6-1
21:00 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - GÖKHAN MUTLU 6-4 6-1
22:30 +18 - TEK KADINLAR (AÜ) DENİZ TEKDAL - HATİCE YAVERİ WO
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER TALAT TAŞDEMİR - KADER DÖNMEZ - MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI - ASUMAN KAPLAN ALGIN - TALAT TAŞDEMİR WO
ATİK - KORT3
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR ECE EKEKON - ECEM ŞENTÜRK 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR MANOLYA İNCEOĞLU - İPEK UYSAL WO
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - MERT FURKAN VOLKAN 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KAAN PURAN - ÇEVİK KÖKEN 6-1 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER GİZEM ATEŞ - EROL ERAYDIN - GÖZDE TURHAN - BORA ARBAĞ WO
ATİK - KORT4
18:00 Teşvik - TEK KADINLAR DİDEM YILMAZ - EMİNE GÜNAY 6-1 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - NURSEDA KARAÇAY 4-6 6-3 11-9
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - GİZEM SIR 6-3 6-4
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER (H) CİHAN BARCIN - ERTAN KAYGISIZ 6-4 6-2
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER GÜRKAN ARBAĞ - ANDREY VOLODİN - ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ WO
00:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER LARA ÖNAL - ARDA ÖNAL - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI WO
ATİK - KORT5
18:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER HAKAN KOCABAŞ - ABDULLAH KOCAOĞLU 6-2 1-6 10-6
19:30 +18 - TEK KADINLAR TESLİME ÖZMEN - TUBA FİDANCAL 6-4 6-1
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ALKIM DORYAN - MURAT ATAMER 7-5 6-3
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER MUHSİN MERT ÇITIR - ÖMER HALİL ÇOLAK 6-3 6-3
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER İBRAHİM KARAKAYA - HÜSEYİN TEPE - TURGUT KORKUT - HASAN BERKE OKTAY WO
00:00 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER BEGÜM DEMİR - DENİZ YILDIZ - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR NESRİN AYAN ÖZBEN - IŞIL ÖZNUR ÖZER 6-0 6-1
19:30 +18 - TEK KADINLAR ÖZNUR YILDIRIM - ASUMAN KAPLAN ALGIN 3-6 6-2 6-2
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - ERSİN ALPAN ÖZTÜRK 6-0 6-0
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - (T) ABDALMALİK MUKHLİS 6-1 4-6 10-7
23:00 Master - TEK KADINLAR GİZEM ATEŞ - ELİF AKKOYUN WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER ATACAN ÖZTÜRK - MERT KARYAĞDI 6-2 6-2
19:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - ANDREY VOLODİN 6-2 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER SEYFİ KESKİNER - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER ERAY ERASLAN - MOAZ ASSAF 6-1 6-1
23:00 Master - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - (AÜ) TANER KARA - POLAT AYDAL - MUSTAFA KOCABIYIK WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik Teşvik Üstü
Master +18
Master +18 +40 Teşvik Teşvik Üstü
+18
Master +18

Son 64 Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 DENİZ YILDIZ
DENİZ YILDIZ
2 BYE
DENİZ YILDIZ
3 CİHAN ERTÜRK 6-2 6-2
CİHAN ERTÜRK
4 BYE
DENİZ YILDIZ
5 ENVER ÇELİK 6-2 6-0
ENVER ÇELİK
6 BYE
FERHAT AKDOĞAN
7 BYE 1-6 6-1 6-1
FERHAT AKDOĞAN
8 FERHAT AKDOĞAN
DENİZ YILDIZ
9 GÖKHAN MUTLU 6-1 6-0
GÖKHAN MUTLU
10 BYE
GÖKHAN MUTLU
11 MURAT UYANIK 6-1 6-1
MURAT UYANIK
12 BYE
GÖKHAN MUTLU
13 NURİ KIRICI 6-2 6-0
NURİ KIRICI
14 BYE
NURİ KIRICI
15 BYE WO
ERCAN ÇİZMECİLER
16 ERCAN ÇİZMECİLER
DENİZ YILDIZ
17 EMRE ÇAĞRI YILMAZ 6-0 6-0
EMRE ÇAĞRI YILMAZ
18 BYE
LEVENT ÇAVUŞOĞLU
19 LEVENT ÇAVUŞOĞLU 3-6 6-4 7-5
LEVENT ÇAVUŞOĞLU
20 BYE
LEVENT ÇAVUŞOĞLU
21 SERACEDDİN ÇELİK 6-2 6-1
SERACEDDİN ÇELİK
22 BYE
YİĞİT CEYLAN
23 BYE 6-3 6-4
YİĞİT CEYLAN
24 YİĞİT CEYLAN
LEVENT ÇAVUŞOĞLU
25 OKAN URUK 6-3 6-2
OKAN URUK
26 BYE
DENİZ KILIÇLAR
27 DENİZ KILIÇLAR WO
DENİZ KILIÇLAR
28 BYE
FATİH SARAÇ
29 BERK SUYEK 6-4 6-1
ÖZGÜR KAHRAMAN
30 ÖZGÜR KAHRAMAN 6-0 6-1
FATİH SARAÇ
31 BYE 6-4 6-1
FATİH SARAÇ
32 FATİH SARAÇ
DENİZ YILDIZ
33 FİKRET SARAÇ 6-2 6-1
FİKRET SARAÇ
34 BYE
TUNCAY YAĞIZ
35 İBRAHİM TÜRKER 6-2 6-2
TUNCAY YAĞIZ
36 TUNCAY YAĞIZ 6-0 6-0
TUNCAY YAĞIZ
37 (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-1 6-2
(AÜ) YURIY SERGOSTIANTS
38 BYE
(AÜ) YURIY SERGOSTIANTS
39 BYE 6-2 6-2
ENGİN EMSEN
40 ENGİN EMSEN
TUNCAY YAĞIZ
41 ALİ UZ 6-1 6-3
ALİ UZ
42 BYE
ALİ UZ
43 HÜSEYİN OKUDAN 6-4 6-1
HÜSEYİN OKUDAN
44 BYE
ALİ UZ
45 (T) NURİ KULCUR 6-0 1-6 6-2
(T) NURİ KULCUR
46 BYE
İBRAHİM FİDANCAL
47 BYE 6-4 6-2
İBRAHİM FİDANCAL
48 İBRAHİM FİDANCAL
TUNCAY YAĞIZ
49 MUHAMMET KABAK 4-6 6-0 6-3
MUHAMMET KABAK
50 BYE
MUHAMMET KABAK
51 (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 6-4 3-6 6-4
(AAÜ) VITALY LYASHCHENKO
52 BYE
(T) ABDALMALİK MUKHLİS
53 FURKAN KURT 7-5 6-0
FURKAN KURT
54 BYE
(T) ABDALMALİK MUKHLİS
55 BYE WO
(T) ABDALMALİK MUKHLİS
56 (T) ABDALMALİK MUKHLİS
MEHMET DEMİRKAYA
57 HAKAN ÇINAR WO
HAKAN ÇINAR
58 BYE
BAYRAM BAYRAMOĞULLARI
59 BAYRAM BAYRAMOĞULLARI WO
BAYRAM BAYRAMOĞULLARI
60 BYE
MEHMET DEMİRKAYA
61 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-0
KAAN KAPTAN
62 KAAN KAPTAN WO
MEHMET DEMİRKAYA
63 BYE 6-3 6-1
MEHMET DEMİRKAYA
64 MEHMET DEMİRKAYA
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.