Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

1 DENİZ YILDIZ 1360 1
2 MEHMET DEMİRKAYA 600 2
3 FİKRET SARAÇ 450 3
4 FATİH SARAÇ 225 4
5 EMRE ÇAĞRI YILMAZ 225 5
6 İBRAHİM FİDANCAL 180 6
7 MUHAMMET KABAK 135 7
8 (T) ABDALMALİK MUKHLİS 90 10
9 GÖKHAN MUTLU 90 9
10 ERCAN ÇİZMECİLER 90 8
11 ALİ UZ 45 11
12 YİĞİT CEYLAN 45 12
13 OKAN URUK 25 13
14 HAKAN ÇINAR 0 15
15 ENGİN EMSEN 0 14
16 SERACEDDİN ÇELİK 0
17 NURİ KIRICI 0
18 BAYRAM BAYRAMOĞULLARI 0
19 ÖZGÜR KAHRAMAN 0
20 CİHAN ERTÜRK 0
21 DENİZ KILIÇLAR 0
22 FERHAT AKDOĞAN 0 16
23 TUNCAY YAĞIZ 0
24 (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 0
25 (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 0
26 MURAT UYANIK 0
27 CİHAT BARAN KARABAKİ 0
28 LEVENT ÇAVUŞOĞLU 0
29 BERK SUYEK 0
30 (T) NURİ KULCUR 0
31 FURKAN KURT 0
32 HÜSEYİN OKUDAN 0
33 İBRAHİM TÜRKER 0
34 ENVER ÇELİK 0
35 KAAN KAPTAN 0

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

13.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +50 - TEK ERKEKLER HÜSEYİN YAŞAR - KROŞ SHARİ WO
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER FATİH BAY - KAAN AY 6-1 6-1
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER ŞAHİN BİÇEN - ATALAY YAŞAR 3-6 6-4 10-3
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - FEVZİ KAYA 5-7 6-3 10-6
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER A. UTKU ATAY - FIRAT TEKİN 6-1 6-2
ATİK - KORT2
16:00 +50 - TEK ERKEKLER ŞENER ÖZDEMİR - SEYHAN FIRAT 7-6(4) 6-3
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER İSMAİL SAİT SOYER - ONUR TİRYAKİOĞLU 6-4 6-3
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KUDRET SERİN - ATAKAN GÜNTÜRKÜN 6-4 6-4
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ENGİN ÇEKEN - CENGİZHAN ELMAS WO
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER MAHİR ERSOY - VEHBİ ONUR SARISALTIK 6-0 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +30 - TEK ERKEKLER AYHAN AYDOST - (AÜ) CUMHUR GÜNAY 6-2 3-6 6-1
19:30 +18 - TEK ERKEKLER EMRE ÇAĞRI YILMAZ - LEVENT ÇAVUŞOĞLU 3-6 6-4 7-5
21:00 +30 - TEK ERKEKLER OKAN URUK - EKREM MERT ÖZDEMİR 6-2 7-6(4)
22:30 +18 - TEK ERKEKLER BERK SUYEK - ÖZGÜR KAHRAMAN 6-0 6-1
00:00 +40 - TEK KADINLAR GÖZDE GÖK AKPINAR - TİJEN ÇAVUŞOĞLU WO
ATİK - KORT4
18:00 +18 - TEK ERKEKLER İBRAHİM TÜRKER - TUNCAY YAĞIZ 6-0 6-0
19:30 +30 - TEK ERKEKLER İSMAİL VOLKAN - ALİ UZ 4-6 7-6(4) 6-3
21:00 +18 - TEK ERKEKLER ENVER ÇELİK - FERHAT AKDOĞAN 1-6 6-1 6-1
22:30 +18 - TEK ERKEKLER FURKAN KURT - (T) ABDALMALİK MUKHLİS WO
00:00 Master - TEK ERKEKLER TURGUT KORKUT - ATACAN ÖZTÜRK WO
ATİK - KORT5
18:00 +30 - TEK ERKEKLER FATİH ÖZŞAHİN - HAKAN ÇINAR WO
19:30 +30 - TEK ERKEKLER ORÇUN ARIKAN - (T) NURİ KULCUR 6-3 6-3
21:00 +30 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-1 6-3
22:30 +18 - TEK ERKEKLER MUHAMMET KABAK - (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 6-4 3-6 6-4
00:00 Master - TEK ERKEKLER HAKAN KURT - ANDREY VOLODİN WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - KAAN KAPTAN WO
19:30 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - CİHAN ERTÜRK 6-2 6-2
21:00 +30 - TEK ERKEKLER EŞREF CAN ÇATAL - HAKAN KURT 6-2 6-3
22:30 +18 - TEK ERKEKLER NURİ KIRICI - ERCAN ÇİZMECİLER WO
00:00 +40 - TEK ERKEKLER POLAT AYDAL - (AÜ) HAKAN BERBER WO
ATİK - KORT8
18:00 Master - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - SEYFİ KESKİNER WO
19:30 Master - TEK ERKEKLER ALPER OKAY MERYUMOĞLU - ŞAFAK SIRCAN WO
21:00 Master - TEK ERKEKLER KADER DÖNMEZ - HALİS TUNAY ASLAN WO
22:30 Master - TEK ERKEKLER TAN EREN AYKAÇ - UMUT ERKURT WO
00:00 +40 - TEK ERKEKLER ÖMER KORCAN ATEŞ - ERDAL EKER WO
ATİK - KORT9
18:00 Master - TEK ERKEKLER (AÜ) RIDVAN ULUK - BAYRAM OZAN ÇETİN WO
19:30 Master - TEK ERKEKLER HASAN BERKE OKTAY - METEHAN ÇAĞLAYAN WO
21:00 Master - TEK ERKEKLER KUTSAL KORKMAZ - ERAY ERASLAN WO
22:30 Master - TEK ERKEKLER MERT KARYAĞDI - KAAN ARTUN GÜRCAN WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ZAFER SEVER - YILDIRIM YANAROĞLU 6-2 6-1
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER CEM VİCİR - ALİ İLHAN KARAKAYA 6-4 6-0
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER (T) MUTLU ŞENER - SEMİH ÇOLAKOĞLU 6-0 6-1
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER CENGİZ YILMAZ - MURAT SİNİM 7-6 6-4
00:00 Master - TEK ERKEKLER HIFZI RIZA ÇIKIKÇI - ÇAĞLAR EFE ARDIÇ WO

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

Son 64 Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 DENİZ YILDIZ
DENİZ YILDIZ
2 BYE
DENİZ YILDIZ
3 CİHAN ERTÜRK 6-2 6-2
CİHAN ERTÜRK
4 BYE
DENİZ YILDIZ
5 ENVER ÇELİK 6-2 6-0
ENVER ÇELİK
6 BYE
FERHAT AKDOĞAN
7 BYE 1-6 6-1 6-1
FERHAT AKDOĞAN
8 FERHAT AKDOĞAN
DENİZ YILDIZ
9 GÖKHAN MUTLU 6-1 6-0
GÖKHAN MUTLU
10 BYE
GÖKHAN MUTLU
11 MURAT UYANIK 6-1 6-1
MURAT UYANIK
12 BYE
GÖKHAN MUTLU
13 NURİ KIRICI 6-2 6-0
NURİ KIRICI
14 BYE
NURİ KIRICI
15 BYE WO
ERCAN ÇİZMECİLER
16 ERCAN ÇİZMECİLER
DENİZ YILDIZ
17 EMRE ÇAĞRI YILMAZ 6-0 6-0
EMRE ÇAĞRI YILMAZ
18 BYE
LEVENT ÇAVUŞOĞLU
19 LEVENT ÇAVUŞOĞLU 3-6 6-4 7-5
LEVENT ÇAVUŞOĞLU
20 BYE
LEVENT ÇAVUŞOĞLU
21 SERACEDDİN ÇELİK 6-2 6-1
SERACEDDİN ÇELİK
22 BYE
YİĞİT CEYLAN
23 BYE 6-3 6-4
YİĞİT CEYLAN
24 YİĞİT CEYLAN
LEVENT ÇAVUŞOĞLU
25 OKAN URUK 6-3 6-2
OKAN URUK
26 BYE
DENİZ KILIÇLAR
27 DENİZ KILIÇLAR WO
DENİZ KILIÇLAR
28 BYE
FATİH SARAÇ
29 BERK SUYEK 6-4 6-1
ÖZGÜR KAHRAMAN
30 ÖZGÜR KAHRAMAN 6-0 6-1
FATİH SARAÇ
31 BYE 6-4 6-1
FATİH SARAÇ
32 FATİH SARAÇ
DENİZ YILDIZ
33 FİKRET SARAÇ 6-2 6-1
FİKRET SARAÇ
34 BYE
TUNCAY YAĞIZ
35 İBRAHİM TÜRKER 6-2 6-2
TUNCAY YAĞIZ
36 TUNCAY YAĞIZ 6-0 6-0
TUNCAY YAĞIZ
37 (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-1 6-2
(AÜ) YURIY SERGOSTIANTS
38 BYE
(AÜ) YURIY SERGOSTIANTS
39 BYE 6-2 6-2
ENGİN EMSEN
40 ENGİN EMSEN
TUNCAY YAĞIZ
41 ALİ UZ 6-1 6-3
ALİ UZ
42 BYE
ALİ UZ
43 HÜSEYİN OKUDAN 6-4 6-1
HÜSEYİN OKUDAN
44 BYE
ALİ UZ
45 (T) NURİ KULCUR 6-0 1-6 6-2
(T) NURİ KULCUR
46 BYE
İBRAHİM FİDANCAL
47 BYE 6-4 6-2
İBRAHİM FİDANCAL
48 İBRAHİM FİDANCAL
TUNCAY YAĞIZ
49 MUHAMMET KABAK 4-6 6-0 6-3
MUHAMMET KABAK
50 BYE
MUHAMMET KABAK
51 (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO 6-4 3-6 6-4
(AAÜ) VITALY LYASHCHENKO
52 BYE
(T) ABDALMALİK MUKHLİS
53 FURKAN KURT 7-5 6-0
FURKAN KURT
54 BYE
(T) ABDALMALİK MUKHLİS
55 BYE WO
(T) ABDALMALİK MUKHLİS
56 (T) ABDALMALİK MUKHLİS
MEHMET DEMİRKAYA
57 HAKAN ÇINAR WO
HAKAN ÇINAR
58 BYE
BAYRAM BAYRAMOĞULLARI
59 BAYRAM BAYRAMOĞULLARI WO
BAYRAM BAYRAMOĞULLARI
60 BYE
MEHMET DEMİRKAYA
61 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-0
KAAN KAPTAN
62 KAAN KAPTAN WO
MEHMET DEMİRKAYA
63 BYE 6-3 6-1
MEHMET DEMİRKAYA
64 MEHMET DEMİRKAYA
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.