Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

20.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +50 - TEK ERKEKLER ATA DEMİREL - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 6-2 7-6(4)
19:30 +30 - TEK ERKEKLER FATİH BOZKAYA - BEKİR SAMİ NALBANTÇI 6-1 7-5
ATİK - KORT2
18:00 +30 - TEK ERKEKLER CİHAN ERTÜRK - HIFZI RIZA ÇIKIKÇI 6-0 6-2
19:30 +30 - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - AHMET ERDEM UÇAK 7-6(4) 2-6 6-4
21:00 +30 - TEK ERKEKLER (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO - HAKAN KURT 6-0 6-3
22:30 Master - ÇİFT ERKEKLER UMUT ERKURT - MOAZ ASSAF - SAMET İSMAİL MERMER - SELÇUK MERMER 6-1 6-1
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK KADINLAR SERRA USLU - NESRİN AYAN ÖZBEN 6-1 6-3
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER NURHAYAT ÖĞÜŞ - FERHAT AKDOĞAN - TAYFUR ARDIÇ - FATMA SAYIN 6-3 7-5
21:00 +18 - ÇİFT KADINLAR GALİNA GUDKOVA - NURHAYAT ÖĞÜŞ - ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 4-6 6-3 10-7
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK KADINLAR ZELİHA ÇAM - NURKAN TOPLU 6-2 6-4
ATİK - KORT4
16:15 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - GÖKHAN MUTLU 6-1 6-0
18:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - DENİZ YILDIZ - OĞUZ BAHARLI - ZAFER OKA 6-1 7-5
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER GALİNA GUDKOVA - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR - SERAP YURDAKUL - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA 6-0 6-4
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER BEKİR SAMİ NALBANTÇI - AHMET ERDEM UÇAK - TANER KARA - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS 6-2 6-3
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER KUDRET SERİN - (H) CİHAN BARCIN 6-3 6-4
ATİK - KORT5
16:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER CİHAT BARAN KARABAKİ - HAMİT AKÇIRA 6-4 6-4
18:00 +18 - ÇİFT KADINLAR (OÜ) EBRU TÜREL - EBRU KÖSEDAĞI - HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - MELİHAT TERZİ 6-2 6-1
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER MELTEM ONARAN - NEDİM OĞUZ - (AÜ) HAKAN BERBER - SÜHEYLA AKBOĞA 6-1 6-3
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER BERK ATAKAN - NEDİM OĞUZ - ALAADDİN KÜRKCÜ - HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA 6-3 6-3
22:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE - ŞEYDA ELİF KÜÇÜK - İSMAİL VOLKAN 7-5 6-4
ATİK - KORT6
18:00 +18 - ÇİFT KADINLAR ÜLKÜ KÖSE - ZAHİDE ÜREN - GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 2-6 6-2 10-5
19:30 +18 - KARIŞIK ÇİFTLER SEVGİ ÖZGÜLER - (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - ÜLKÜ KÖSE - MURAT UZUN 6-1 6-2
21:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ - (AÜ) EYÜP BERBER - (AÜ) HAKAN BERBER 6-0 6-4
22:30 +18 - ÇİFT ERKEKLER NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) EROL KARAHAN - HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - SALİH ALAGÖZ 7-5 7-6(5)
23:00 +18 - ÇİFT ERKEKLER (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - (AÜ) NAİL KARAHAN - METEHAN ÇAĞLAYAN - HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ WO
ATİK - MERKEZ KORT
15:00 +50 - TEK ERKEKLER ŞENER ÖZDEMİR - ENGİN KARAYEL 6-0 7-5
18:00 Master - TEK KADINLAR ALARA KURBET - GÜLŞAH ÇETİN 6-1 6-1
19:00 Master - TEK KADINLAR SABİNA SHAIDULLINA - GİZEM ATEŞ 6-1 6-4
21:00 Master - ÇİFT ERKEKLER MERT KARYAĞDI - ÖNDER BALCI - MERT YUSUF ARPAK - BURAK BAŞAK 6-4 5-7 10-5
22:30 Master - ÇİFT ERKEKLER ALİ GÜRSEL - ÖMER KORCAN ATEŞ - HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ - ATACAN ÖZTÜRK 7-6(5) 6-2

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.