Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

15.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +40 - TEK KADINLAR REYHAN KAYA - NESRİN AYAN ÖZBEN 6-2 6-4
19:30 +30 - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - FERHAT AKDOĞAN 6-4 6-4
21:00 +30 - TEK ERKEKLER MEHMET DEMİRKAYA - ENDER ERDOĞAN 7-6(4) 6-1
22:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT ERKURT - (AÜ) RIDVAN ULUK 6-1 6-0
ATİK - KORT2
18:00 +30 - TEK ERKEKLER (AÜ) EROL KARAHAN - ÇETİN DURDU 7-5 6-2
19:30 +40 - TEK KADINLAR MELTEM ONARAN - ASUMAN KAPLAN ALGIN 6-3 6-4
21:00 +30 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - SERDAR FARUK BATTAL 6-2 6-3
22:30 +30 - TEK ERKEKLER NURİ KIRICI - BEKİR SAMİ NALBANTÇI 6-1 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER FİKRET SARAÇ - TUNCAY YAĞIZ 6-2 6-2
19:30 +18 - TEK KADINLAR EMEL YILMAZ - TESLİME ÖZMEN 6-3 6-3
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ŞAHİN BİÇEN - ALKIM DORYAN 6-3 6-2
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER BARIŞ OSKAY - ENGİN ÇEKEN 6-1 6-2
00:00 +40 - TEK ERKEKLER SERDAR FARUK BATTAL - ÇETİN DURDU WO
ATİK - KORT4
18:00 +18 - TEK KADINLAR SERRA USLU - JANE RAEVA 6-2 6-3
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR NESLİHAN SÖNMEZ - (T) FATMA TOPAL 7-5 6-0
21:00 +18 - TEK ERKEKLER SERACEDDİN ÇELİK - YİĞİT CEYLAN 6-3 6-4
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ADEM ÇELİKLİ - HÜSEYİN OKUDAN 3-6 6-0 10-6
00:00 +40 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - EFTAL GÖNÜLTAŞ WO
ATİK - KORT5
18:00 +18 - TEK KADINLAR ÜLKÜ KÖSE - SEMRA GÜLAY 6-2 6-1
19:30 Teşvik - TEK KADINLAR GİZEM SIR - DİLARA ŞAHİN 6-0 6-1
21:00 +18 - TEK ERKEKLER (AÜ) YURIY SERGOSTIANTS - ENGİN EMSEN 6-2 6-2
22:30 +18 - TEK ERKEKLER (T) NURİ KULCUR - İBRAHİM FİDANCAL 6-4 6-2
00:00 +18 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - MELİZ KAHRAMANOĞLU WO
ATİK - KORT6
18:00 +18 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - BEGÜM DEMİR WO
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER CEM VİCİR - KORAY YALÇIN 6-1 6-1
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR GÖNÜL GÜÇLÜ - NEBAHAT CAN 6-1 6-0
22:30 +18 - TEK ERKEKLER ÖZGÜR KAHRAMAN - FATİH SARAÇ 6-4 6-1
23:00 +30 - TEK ERKEKLER EKREM MERT ÖZDEMİR - SERKAN YILDIRIM WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER (AÜ) CUMHUR GÜNAY - ÖNDER BALCI 6-0 6-0
19:30 Master - TEK ERKEKLER SAMET İSMAİL MERMER - EMRE ÇAĞRI YILMAZ 6-3 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER ŞAFAK SIRCAN - KADER DÖNMEZ 6-1 6-0
22:30 Master - TEK ERKEKLER EŞREF CAN ÇATAL - MERT YUSUF ARPAK 6-0 6-0
00:00 Master - TEK ERKEKLER METEHAN ÇAĞLAYAN - MERT YUSUF ARPAK 6-0 6-0

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.