Turnuva Adı : Ansiad 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası
Turnuva Telefonu : 0 532 223 21 36
Ödül Töreni Tarihi : 25 Ekim Pazar
Son Başvuru Tarihi : 10 Ekim 2020
Turnuva Tarihi : 12-24 Ekim 2020
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir.
Turnuva Ödülü : Kupa / Master Tek Kategorisi : Birinci 3000 tl - İkinci 1500 tl Master Çift Kategorisi : Birinci 750 tl - İkinci 500 tl Tüm Yaş Kategorileri : Birinci 500 tl - İkinci 250 tl
Turnuva Direktörü : Merve Gültekinler Sadi
Seri Başı Belirleme : Master kategorilerindeki seri başları, önce TTF puanı ve sonra ATİK Portal sistemindeki puanlar baz alınarak belirlenmiştir.
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18

Ekim 2020 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

14.10.2020 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER ZAFER SEVER - ALKIM DORYAN 4-6 6-4 11-9
00:00 +18 - TEK KADINLAR (AÜ) DENİZ TEKDAL - ANNA KARABAKİ WO
21:00 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ATAKAN GÜNTÜRKÜN - (T) ABDALMALİK MUKHLİS 4-6 6-0 10-5
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER BAYBARS ÇAĞCI - (T) ÇAĞRI ATİK 7-5 6-0
00:00 +18 - TEK KADINLAR (T) NUR CANPINAR - NURHAYAT ÖĞÜŞ WO
ATİK - KORT2
18:00 Master - TEK ERKEKLER (AÜ) EROL KARAHAN - (AÜ) CUMHUR GÜNAY 6-0 7-6(5)
19:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER NİYAZİ ERTAN - HAMİT AKÇIRA 6-3 6-4
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER FATİH BAY - BİROL HORODİK 6-2 6-3
22:30 Teşvik - TEK ERKEKLER (AÜ) ORHAN GÜL - (T) DOĞUŞ MURAT DOMAÇ 4-6 7-5 10-2
00:00 +18 - TEK ERKEKLER OKAN URUK - DENİZ KILIÇLAR WO
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER KAAN KAPTAN - MEHMET DEMİRKAYA 6-3 6-1
19:30 +30 - TEK ERKEKLER İSMET YENİGÜN - CİHAN ERTÜRK 6-4 6-3
21:00 +40 - TEK ERKEKLER KIVANÇ ÖNCÜ - HÜSEYİN ARDA ERTÜRK 6-1 6-1
22:30 +40 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM UÇAK - NİHAT OKTAY WO
00:00 Teşvik - TEK KADINLAR DEMET ÖZKISA - BETÜL TÜRKOĞLU WO
ATİK - KORT4
18:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) İBRAHİM KARAKAYA - ÇETİN DURDU 6-2 6-3
19:30 +40 - TEK ERKEKLER HAKAN GÖZÜMBEBEĞİ - ERDEM NEŞŞAR 5-7 6-2 6-3
21:00 +40 - TEK ERKEKLER (AÜ) EYÜP BERBER - ORHAN ÖZÇOBAN 6-3 6-4
22:30 +18 - TEK ERKEKLER ALİ UZ - HÜSEYİN OKUDAN 6-4 6-1
ATİK - KORT5
18:00 +40 - TEK ERKEKLER BEKİR SAMİ NALBANTÇI - TAYFUR ARDIÇ 1-6 6-4 6-4
19:30 +40 - TEK ERKEKLER SALİH ALAGÖZ - HAKAN YILMAZ 6-4 7-5
21:30 +40 - TEK ERKEKLER ENGİN EMSEN - MUSTAFA ÖZTÜRK 6-4 6-3
00:00 +30 - TEK ERKEKLER ERDAL EKER - KAMİL ŞAHİN WO
ATİK - KORT6
18:00 +40 - TEK ERKEKLER NAZİF HİKMET AKSOY - (AÜ) OSMAN ÖZBAKIR 6-3 2-6 6-3
19:30 +30 - TEK ERKEKLER HIFZI RIZA ÇIKIKÇI - CEM ÇAĞLAR KÜÇÜKEMİROĞLU 6-3 6-4
21:00 +18 - TEK ERKEKLER GÖKHAN MUTLU - MURAT UYANIK 6-1 6-1
00:00 +40 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM - MUSTAFA ÖZTÜRK WO
ATİK - MERKEZ KORT
18:00 Master - TEK ERKEKLER HÜSEYİN SAGİOF - MOAZ ASSAF 6-3 6-1
19:30 Master - TEK ERKEKLER UMUT AKKOYUN - HARUN İSMAİL ÇİFTÇİ 6-1 6-0
00:00 +30 - TEK ERKEKLER AHMET ERDEM - (AAÜ) VITALY LYASHCHENKO WO
22:30 TEŞVİK ÜSTÜ - TEK ERKEKLER ŞEVKET KEMAL ALTIN - MUHSİN MERT ÇITIR 6-0 6-2

Master +18 +30 +40 +50 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
Master +18
Master +18 +40 Teşvik TEŞVİK ÜSTÜ
+18
Master +18

1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.